نسخه افسانه ای در تاریخ انتشار 12 مارس امتیاز منقضی می شود

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: سری Mass Effect با انتشار نسخه ریمستر آتی Legendary Edition زندگی دوم خود را در نوع خود به خود اختصاص خواهد داد. اگرچه تاریخ دقیق انتشار آن توسط BioWare اعلام نشده است ، اما ممکن است نشت های جدید کار را برای آنها انجام داده باشد – خوب یا بد.

دو خرده فروش آنلاین مختلف – Shopitree مستقر در سنگاپور و GSShop اندونزی – تاریخ انتشار Mass Effect: Legendary Edition را در 12 مارس اعلام کردند. تاریخ عرضه خرده فروشی معمولاً بسیار بی معنی است ، زیرا اغلب کمی بیشتر از صندلی های رزرو شده یا بهترین حدس شرکت است.

با این حال ، Shopitree و GSShop تنها دو فروشگاه آنلاین هستند که شاهد ذکر این تاریخ خاص هستیم (لیست ها اکنون حذف شده اند) و به هیچ وجه با یکدیگر پیوند ندارند ، به این معنی که آنها تاریخ را مستقل از یکدیگر نشان داده اند.

این احتمال وجود دارد که این دو خرده فروش بدون اطلاع از برنامه های واقعی راه اندازی BioWare ، تاریخ رزرو یکسانی را انتخاب کرده باشند ، اما بعید به نظر می رسد.

خوشبختانه ، ما مجبور نیستیم کاملاً به گمانه زنی در اینجا اعتماد کنیم: یوروگیمر دیروز در مکالمه گنجانده شده و تاریخ را به طور موثری تأیید می کند: “… به غیر از تأخیرهای اضافی ، یوروگیمر می فهمد که تاریخ فوق در حال حاضر صحیح است” ، تام فیلیپس ، ویرایشگر سایت گزارش ها.

اگرچه هنوز جای تردید وجود دارد ، گزارش نشت Eurogamer به طور کلی در گذشته قابل اعتماد بوده است. البته ، با توجه به بیماری همه گیر Covid-19 ، این احتمال وجود دارد که سه گانه بازسازی شده به موقع برای 12 مارس آماده نشود ، اما ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم.

اگر از اخبار مربوط به بازی خود مطلع نیستید ، بازی Mass Effect: Legendary Edition قصد دارد این حق رای دادن کلاسیک را در دوران معاصر بخوابد. هیچ محتوای واقعی پردازش نمی شود (این یک بازسازی نیست) ، اما تجسم در همه جا بهبود می یابد و پشتیبانی از وضوح بالا و نرخ تازه سازی اضافه می شود.

علاوه بر این ، Remaster تمام بسته های تبلیغاتی و DLC را برای یک بازیکن در یک بسته منسجم ترکیب خواهد کرد (امیدوارم) ، و آن را به نقطه شروع ایده آل برای تازه واردان حق رای دادن تبدیل کند.

به طور خاص ، فقط Mass Effect 1 تا 3 در بسته موجود خواهد بود. BioWare با درایت تصمیم گرفته است Mass Effect Andromeda بحث برانگیز (و قطعاً مدرن تر) را از لیست اینجا حذف کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme