نت فلیکس قصد دارد کتاب های فانتزی Redwall را در قالب یک فیلم سینمایی و مجموعه انیمیشن تطبیق دهد


در چارچوب: داستان هایی درباره حیوانات باهوشی که شرایط دشوار ، چشمگیر یا ترسناکی را پشت سر می گذارند ، بخشی از داستان سرگرمی دهه هاست و مجموعه کتاب های کلاسیک Redwall نمونه بارز این موضوع است. آنها کتابهای شاخصی در مورد موشهای انسانی ، موشها و سایر حیوانات جنگلی هستند که در دنیای فانتزی وحشیانه ای مانند Game of Thrones زندگی می کنند. بدون عناصر جادویی

پس چرا ما در اینجا مجموعه ای از کتاب های کودکان تقریباً 40 ساله را پرورش می دهیم؟ به طور خلاصه ، نتفلیکس از برنامه های خود برای انطباق این کتاب ها با یک فیلم مستقل و یک مجموعه انیمیشن طولانی تر خبر داده است.

برای کسانی که با خواندن این کتاب ها بزرگ شده اند – مثل من ، این یک خبر خارق العاده است. Redwall ، به عنوان یک حق رای دادن ، سالهاست که مرده است و سال 2021 زمان خوبی برای احیای آن است. این روزها همه ما می توانیم از چند حواس پرتی خارق العاده دیگر از دنیا استفاده کنیم.

ساخت این فیلم توسط پاتریک مک هیل از شهرت شبکه کارتون کارگردانی خواهد شد ، اگرچه سازنده سریال هنوز ناشناخته مانده است. با این حال ، ما می دانیم که این نمایش مارتین واریور ، یک قهرمان برجسته در جهان Redwall را دنبال خواهد کرد (او مسئول بنیانگذاری خود Redwall Abbey بود).

اگرچه جزئیات دیگر هنوز کم است ، ما منتظریم ببینیم Netflix چه برای این فیلم انیمیشن و چه برای سریال ارائه خواهد کرد. جهان Redwall از نظر دانش غنی است ، بنابراین توسعه دهندگان محتوا برای سرویس های پخش کمبود مواد برای بارگیری از آنها ندارند.

حتما بخوانید:
دستورالعمل فروش زمین 99 ساله به صاحب مسکن

مطمئناً شما را به مرور در مورد برنامه های Redfall Netflix مطلع خواهیم کرد. به شرطی که بیماری همه گیر Covid-19 کنترل صنعت سرگرمی را کم کند ، انتظار داریم در این سال اطلاعات بیشتری درباره نمایش و فیلم بشنویم.


منبع: tanha-news.ir