[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: هدف اصلی نایک با Go FlyEase حمایت بهتر از ورزشکاران سازگار با معلولیت بود ، اما به سرعت مشخص شد که کفش “واقعاً همه کاره” است. اکنون آماده رقابت مستقیم با دمپایی های معروف دیگر مانند Crocs است و به عنوان گزینه ای برای سایر راه حل های فریبکارانه هندزفری عمل می کند.

روز دوشنبه ، نایک از کفشی کاملاً متفاوت رونمایی کرد که از طرحی منحصر به فرد برای سرپیچی کردن از زمین استفاده می کند.

Nike Go FlyEase از لولایی قابل انعطاف استفاده می کند که همراه با کشش FlyEase امکان پایدار بودن کفش را در حالت کاملاً باز و بسته فراهم می کند. شما به معنای واقعی کلمه پای خود را به داخل آن می رانید ، سپس پایین می روید تا نیمه پشت کفش را در جای خود قفل کنید. وقتی زمان برداشتن آنها است ، کافی است با پای مخالف خود روی پاشنه خود بروید ، قدم را بلند کنید و پای خود را به بیرون بلغزانید.

این کفش ها بخشی از خانواده FlyEase نایک هستند که از بیش از 20 سبک کفش با دسترسی آسان تشکیل شده است.

کفش های Nike Go FlyEase برای انتخاب اعضای نایک از 15 فوریه در دسترس خواهد بود و در اواخر سال جاری بیشتر در دسترس خواهد بود. قیمت گذاری ذکر نشده است ، اما طبق CNBC هزینه آنها برای هر جفت 120 دلار خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZTRsiWa79rY

با این قیمت ، آنها کمی گران تر از وسایل دیگر مانند Crocs هستند ، اما مخاطبان متفاوتی نیز دارند و ممکن است بسیار شیک تر از مسدود کننده های صابون باشند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر