[ad_1]

سیب زمینی داغ: فیس بوک یکی از بسیاری از شرکت هایی است که اعلام کرده کارمندان تمام وقت آنها حداقل تا اواسط سال آینده از خانه کار خواهند کرد ، اما بسیاری از ناظران محتوا مجبور شده اند در وسط بیماری همه گیر به دفتر برگردند. در یک نامه سرگشاده خطاب به رهبران سازمان ، بیش از 200 نفر از این کارگران خواستار حفاظت بهتر ، فرصت های شغلی از راه دور و پرداخت هزینه های خطرات شدند.

در این نامه آمده است: “ماه ها بعد ، وقتی به مجریان محتوا اجازه می دادید از خانه کار کنند ، با فشار شدید برای جلوگیری از نفرت و اطلاعات غلط فیس بوک ، ما را مجبور کردید که به دفتر برگردیم.” وی همچنین خاطرنشان کرد: تعدیل کنندگان تعدیل کننده Covid در صورت داشتن یادداشت پزشک می توانند از کار برکنار شوند ، اما افرادی که با افراد آسیب پذیر زندگی می کنند هنوز نیاز به مراجعه به مطب دارند. مجریان خواستار این هستند که هرکسی که در معرض خطر بالایی است یا با شخصی در معرض خطر زندگی می کند ، بتواند به طور نامحدود از خانه کار کند.

علاوه بر این ، در حالی که برخی از مطالب ، به عنوان چیزی غیرقانونی ، باید در دفتر تعدیل شوند ، اما هر کاری که می توان از راه دور انجام داد ، باید از خانه انجام شود.

زاکربرگ ، که اخیراً سومین مرد ثروتمند جهان را به دلیل ایلان ماسک از دست داد ، در این نامه احضار شد

امضا کنندگان همچنین شکایات خود را در مورد عدم پرداخت هزینه برای خطر اعلام می کنند. ناظر محتوا در دفتر Accenture در آستین ، تگزاس معمولاً هر ساعت 18 دلار درآمد دارد. هرکسی که برای مواد پرخطر مانند کودک آزاری وارد دفتر می شود ، باید حقوقی معادل 1.5 برابر حقوق معمول خود دریافت کند.

دو شرط آخر شامل توقف برون سپاری و تأمین مراقبت های بهداشتی و روانی واقعی است. در حال حاضر ، مجریان محتوا فقط 45 دقیقه در هفته با یک “مربی سلامتی” که “معمولاً روانشناس یا روانپزشک نیستند و برای تشخیص یا درمان قرارداد دارند” ارائه می شوند.

در سال های اخیر ، ناظران محتوا از غول های فناوری ، از جمله فیس بوک ، یوتیوب و مایکروسافت ، پرونده های قضایی را با ادعای ابتلا به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) پس از تماشای محتوای آزار دهنده ، آغاز کرده اند. در ماه ژانویه مشخص شد که یک پیمانکار YouTube از کارمندان می خواهد سندی را امضا کنند که تأیید می کند محتوایی که مشاهده می کنند ممکن است مزاحم باشد و منجر به PTSD شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر