ناسا بهترین تصاویر را از زمین گرفته است که توسط ISS امسال گرفته شده است


با نامه: علاوه بر این که ناسا 20 سال حضور مداوم انسان در داخل ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) را جشن می گیرد ، اعضای خدمه هزاران تصویر از زمین در سال 2020 گرفته اند. اکنون آژانس بهترین بیست تصویر از سیاره ما را که از فضا دیده می شود ، نشان داده است.

این تصاویر که توسط افراد گروه علوم زمینی و سنجش از دور مرکز فضایی جانسون ناسا انتخاب شده اند ، شامل کوبا و باهاما ، رنگ های پاییزی اتاوا و طلوع ماه در اقیانوس اطلس جنوبی است. می توانید عکس های بیشتری را که از ISS گرفته شده اینجا ببینید.

ناسا برای جشن بیست سال اقامت دائم خود ، مجموعه ای از آمارها را در مورد ISS منتشر کرده است. در حدود 260 مایلی بالاتر از زمین ، 240 نفر از 19 کشور از ایستگاه فضایی بین المللی بازدید کرده اند ، جایی که یک خدمه بین المللی متشکل از شش نفر زندگی می کنند.

این ایستگاه با سرعت 5 مایل در ثانیه در حال حرکت است و تقریباً هر 90 دقیقه به دور زمین می چرخد. این در هر 24 ساعت در 16 مدار در اطراف زمین اتفاق می افتد.

https://www.youtube.com/watch؟v=OyaXBrttBFQ

خود ISS از انتهای انتهای دیگر 357 فوت اندازه دارد ، حیاط کوتاه تر از یک زمین فوتبال ، شامل مناطق انتهایی. توان آن از چهار جفت شبکه خورشیدی تأمین می شود که 75 تا 90 کیلووات و با وزن قابل سکونت 13696 فوت مکعب 925،335 پوند وزن دارند.

چیزی که ناسا به آن اشاره نکرده این است که خاکستر جیمز ‘اسکاتی’ دوهان طی 12 سال گذشته در ISS سفر کرده است. ریچارد گاریوت ، سازنده بازی ، مرد پشت مجموعه اولتیما ، هنگامی که وی در سال 2008 یکی از اولین گردشگران فضایی بود که از ایستگاه بازدید کرد ، آنها را به یک عکس چند لایه از این بازیگر قاچاق کرد.

حتما بخوانید:
عنوان دیگر Super Mario NES گرانترین بازی ویدیویی در جهان می شود


منبع: tanha-news.ir