میلیون ها نفر از دنبال کنندگانPOTUS ترامپ با روی کار آمدن بایدن به سراغ وی نخواهند رفت

[ad_1]

با نامه: از اوایل سال 2017 ، حسابPOTUS به همراه میلیون ها دنبال کننده خود از باراک اوباما به دونالد ترامپ تغییر یافت ، اما جو بایدن همان درمان را نخواهد داشت. توییتر تأیید کرده است که رئیس جمهور جدید 33.2 میلیون نفری را که با کنترل حساب کاربری او را دنبال می کنند ، به ارث نمی برد.

توییتر می گوید “برای فراهم کردن زمینه بایگانی شدن محتوا و به آنها اجازه می دهد تا حسابهای جدید دولت بایدن را دنبال کنند” به دنبال کنندگان حسابهای کاخ سفید اطلاع می دهد. “علاوه برPOTUS ، آنها شاملWhiteHouse ، که 26 میلیون دنبال کننده دارد ،VP (10.3 میلیون) ،FLOTUS (16.4 میلیون) ،PressSec (6.3 میلیون) ،Cabinet (183.9K) وLaCasaBlanca (169.8K).

شبکه های اجتماعی ، به ویژه توییتر ، به بستر مهمی برای پیام های ریاست جمهوری تبدیل شده است و تهدید به از دست دادن میلیون ها فالوئر برای تیم بایدن خوب عمل نکرده است. راب فلاهرتی ، مدیر دیجیتال مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، در توییتر خود نوشت که “در حال حاضر ، دولت بایدن باید از ابتدا شروع کند.”

فلاهرتی به بلومبرگ گفت كه تیم بایدن برنامه های توئیتر را پس گرفته است ، اما “گفته شد كه این صریح نیست.” این شرکت گفت که “در حال انجام مذاکرات با تیم بایدن در مورد انتقال تعدادی از جنبه های مربوط به انتقال حساب ها به کاخ سفید است.”

پیروان حسابهای فعلی کاخ سفید مطلع می شوند که بایگانی شده با “45” اضافه شده به نامهای کاربری. همچنین به مردم فرصت داده می شود تا حسابهای به روز شده را دنبال کنند.

21.7 میلیون دنبال کننده حساب جو بایدنJoeBiden تشویق می شوند کهPOTUS جدید را با یک بار اطلاع رسانی در صفحه اول دنبال کنند.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme