[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ مکنزی اسکات نسبتاً تازه وارد لیست ثروتمندترین افراد جهان است اما مشکلی برای جدایی از پولش ندارد. اسکات گفت که او از یک تیم مشاور خواسته است تا به او کمک کنند تا کمک های مالی خود را برای سال 2020 تسریع کند. آنها در حال اتخاذ یک روش مبتنی بر داده برای شناسایی سازمان هایی با تیم های رهبری قدرتمند هستند که می توانند از پشتیبانی اضافی بهره مند شوند.

در اوایل سال 2019 ، اسکات حدود یک چهارم سهام آمازون را که او و همسر سابقش جف بزوس از زمان تأسیس آمازون در اواسط دهه 1990 از طریق توافق طلاق جمع کرده بودند ، به دست آورد.

در ماه مه 2019 ، او تعهدی را امضا کرد ، وعده داد که حداقل نیمی از دارایی خود را به امور خیریه خواهد داد. این وعده در سال 2020 است.

تا ماه ژوئیه ، این مبلغ 1.7 میلیارد دلار به موسسات خیریه و اهداف مختلف داده بود ، اما این در مقایسه با تقریبا 4.2 میلیارد دلار تنها در چهار ماه گذشته ، کم رنگ است. مبلغ دقیق ، 4،158،500،000 دلار به عنوان هدیه به 384 سازمان مختلف در 50 ایالت ، واشنگتن و پورتوریکو توزیع شد.

برخی از آنها نیازهای اساسی را برآورده می کنند: بانک های غذایی ، صندوق های اضطراری و خدمات پشتیبانی برای آسیب پذیرترین افراد. برخی دیگر به نابرابری های طولانی مدت سیستمی می پردازند که در اثر بحران تشدید شده اند: تخفیف بدهی ، آموزش اشتغال ، اعتبار و خدمات مالی برای جوامع محروم ، آموزش برای افراد به حاشیه رانده شده و کم درآمد ، گروه های مدنی و حمایت قانونی موجب تبعیض نهادی می شود.

تیم از 6،490 امتیاز منجر به محدود کردن فقط 822 سازمان شد و در نهایت کمک به 384 گروه را انتخاب کرد. 438 مورد باقیمانده هنوز در حالت تعلیق است و اسکات تاکنون آنها را “در انتظار” توصیف کرده است.

لیست کاملی از سازمانهایی که در این دور آخر کمکهای مالی دریافت کرده اند در Medium یافت می شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر