موارد را اضافه کنید ، حذف کنید و موارد دیگر

[ad_1]

علامت آن برداشته نشده ، طولی نخواهد کشید که منوی زمینه ویندوز بهم ریخته است. داشتن بیش از حد زیاد موارد منوی راست ممکن است خصوصاً آزار دهنده باشد زیرا شما نمی توانید از ماوس برای پیمایش استفاده کنید ، باید روی فلشهای بالا و پایین لیست کلیک کنید و شرط می بندیم حداقل یک زمینه برنامه وجود داشته باشد منوهای خود را که هرگز استفاده نمی کنید

برعکس ، مدیریت منوی زمینه برای کار به نفع شما می تواند یک ترفند مفید برای سیستم عامل شما باشد ، یا حداقل از شر چیزهای بی فایده ای که برنامه های شخص ثالث در آنجا اضافه کرده اند خلاص شوید.

ابزارهای مختلف روند افزودن میانبرها به نرم افزارهای متداول ، برنامه های کمکی و مقاصد بازدید شده در اطراف ویندوز را ساده کرده اند. مایکروسافت قبلاً با کلیک راست روی منوی شروع یا فشردن Windows + X روی صفحه کلید دسترسی به کنترل پنل ها و کنترل های مختلف سیستم در ویندوز را آسان تر کرده است ، اما در منوهای کلیک راست موارد مفید زیادی وجود ندارد (کلیک راست دسک تاپ ، روی پرونده ها و پوشه ها و غیره).

به عنوان مثال ، ما به روش هایی پرداختیم که شما می توانید سطل آشغال را از روی دسکتاپ ویندوز خود حذف کرده و در جای دیگری قرار دهید که به همان اندازه قابل دسترسی و مفید باشد.

اگرچه در آن زمان ما هیچ روشی را برای قرار دادن آن در هیچ منوی زمینه ای پوشش ندادیم ، با افزودن میانبر برای خالی کردن سطل بازیافت هنگام کلیک راست روی دسک تاپ ، دسترسی به آن بیشتر خواهد شد ، بدون اینکه نمادی در واقع در آن باشد دسکتاپ.

ایده های دیگر برای موارد ارزش افزودن به منوی زمینه ویندوز عبارتند از:

  • خط فرمان در سطح مدیر
  • توانایی مالکیت پرونده ها و پوشه ها
  • میانبرهای راه اندازی مجدد / خاموش / متوقف کردن سیستم شما
  • هنگام کلیک راست روی دیسک سخت ، نرم افزار مفیدی در منوهای خاص مانند SpaceSniffer وجود دارد
  • دسترسی به Disk Cleanup یا System Restore و غیره را که در چندین منو قرار دارند تسهیل کنید

توجه داشته باشید که برنامه Windows Computer Management امکان دسترسی به مدیر دیسک سیستم عامل ، مدیر دستگاه ، نظارت بر عملکرد ، برنامه ریز کار ، نمایش رویداد ، خدمات و موارد دیگر را فراهم می کند. در یک جا.

با کلیک راست روی منوی شروع می توانید مدیریت رایانه را از لیستی که ظاهر می شود شروع کنید ، اما اگر میانبر یکی از این مکان ها را در نظر بگیرید ارزش افزودن آن را دارد.

همچنین بخاطر داشته باشید که بسیاری از ابزارهای منوی زمینه ای که ما آزمایش کردیم فقط در صورت عملکرد صحیح آنها به عنوان سرپرست کار می کنند ، که با کلیک راست روی یک فایل اجرایی باید از قبل در ویندوز موجود باشد ، اگرچه می توانید و در حالی که Control و Shift را بر روی صفحه کلید نگه داشته اید بر روی یک برنامه کلیک کنید تا آن را با امتیازات مدیر باز کنید.

موارد را از منوی زمینه اضافه و حذف کنید

اگر می خواهید فقط یک مورد را حذف کنید ، بهتر است مستقیماً از گزینه های ارائه شده توسط خود نرم افزار استفاده کنید.

سریعترین مسیر بعدی ممکن است نرم افزاری باشد که در CCleaner Portable تعبیه شده است (Tools> Startup> Context Menu) ، اگرچه لیست کاملی از نرم افزارهای منوی زمینه ما هنگام آزمایش ارائه نشده است ، اما بسیار مفید است و ما این را توصیه می کنیم یک نسخه قابل حمل از برنامه که دقیقاً همان چیزی را که شما نیاز دارید انجام می دهد و بعداً می توانید حذف کنید.

Glary Utilities عملکردی مشابه با رابط کاربری بهتر را ارائه می دهد ، اگرچه برای همیشه رایگان نیست.

جایزه

می توانید منوی زمینه را طوری تنظیم کنید که در سمت چپ یا راست در محلی که کلیک می کنید بدون نرم افزار اضافی نشان داده شود. خط فرمان را باز کرده و وارد کنید پوسته ::: {80F3F1D5-FECA-45F3-BC32-752C152E456E} برای شروع تنظیمات Tablet PC. برای تنظیمات “انتقال” به برگه “سایر” بروید.

ابزارهای بیشتری به کار اختصاص داده شده است

منوی زمینه آسان

رابط مستقیم ، اگرچه مدرن ترین نیست. شامل مجموعه ای از گزینه های منحصر به فرد منو ، مانند امکان مسدود کردن ورودی صفحه کلید / ماوس ، راه اندازی مجدد ویندوز اکسپلورر ، کپی کردن IP و میانبر حذف شده در بالا ، همراه با پیش بینی های Run ، regedit ، Services ، Msconfig و و غیره ، که هنگام راست کلیک بر روی دسک تاپ ویندوز 10 به سه زیر منوی جدید تقسیم می شوند.

همچنین بخشهایی برای ویرایش منوی زمینه پوشه ها ، پرونده ها ، پرونده ها ، دستگاه ها و My Computer ، پشتیبانی برای ایجاد گزینه های منوی سفارشی با کلیک کردن روی دکمه “ویرایشگر لیست” (تصویر بالا) و در آزمایش ما وجود دارد. “ContextMenu Cleaner” (تصویر زیر) که در این ابزار تعبیه شده است ، حذف موارد ناخواسته از منوی زمینه را آسان می کند.

این یک لیست کامل و بدون سردرگمی ایجاد می کند و به راحتی می توانید یک مورد را فعال یا غیرفعال کنید. همانطور که قبلا ذکر شد ، ما نمی توانیم PDF Architect را در CCleaner (یا سایر ابزارها) پیدا کنیم تا زمانی که به راحتی برای غیرفعال سازی در منوی Easy Context در دسترس باشند.

ابزار منوی پرونده

این نرم افزار دارای بیشترین گزینه از نرم افزار آزمایش شده و رابط کاربری صیقلی است ، اگرچه بسیار شلوغ است ، که احتمالاً فقط برای کاربران پیشرفته یا کسی که برای منحنی یادگیری آماده است جذاب خواهد بود.

روی تقویت کننده کلیک راست کنید

ویژگی های محدود در نسخه رایگان ، گروه بندی شده با ابزارهای نامناسب (جستجوگر پرونده SFV ، تغییر نام پرونده ، مدیر برنامه افزودنی پرونده) ، پرداخت شده دارای مجموعه کاملتری از ویژگی ها با قیمت 9.99 دلار (افزودن میانبرها ، زیر منوها ، حذف موارد .. .) در ذخیره وضعیت تنظیمات مشکلی وجود داشت ، اما گاهی اوقات با منوی زمینه آسان.

بر روی Extender v2 راست کلیک کنید

شما نمی توانید موارد سفارشی خود را اضافه کنید یا مواردی را که قبلاً در فهرست های زمینه شما هستند حذف کنید ، اما با راست کلیک راست به شما امکان می دهد ابزارها و گزینه هایی را که در نرم افزار تعبیه شده اند ، اضافه کنید / حذف کنید ، که به طور عمده شامل میانبرهای مکانهای اطراف ویندوز. دسترسی داخلی برای ایجاد / بازیابی پشتیبان های رجیستری و نقاط بازیابی سیستم را فراهم می کند.

برخی از این موارد را از رجیستری ویندوز بدست آورید

همچنین می توانید موارد منوی زمینه را از رجیستری ویندوز اضافه و حذف کنید ، اگرچه این کار به راحتی استفاده از یکی از ابزارهای توصیه شده آسان و قابل اعتماد نیست.

برای شروع ، Windows Registry Editor را با فشار دادن شروع کنید کلید ویندوز + R و ورود regedit.

  • قابل اعتماد و متخصص کامپیوتر HKEY_CLASSES_ROOT * پوسته و کامپیوتر HKEY_CLASSES_ROOT * shellex برای پیدا کردن بسیاری از ورودی ها در منوی زمینه برنامه و حذف مواردی که دیگر نمی خواهید.

توجه داشته باشید: ما به شما توصیه می کنیم قبل از شروع از رجیستری نسخه پشتیبان تهیه کنید (File> Export> Save File). در عوض ، برای بازیابی پرونده ذخیره شده ، روی Import کلیک کنید.

همچنین می توانید موارد شخصی را از طریق رجیستری به منوی زمینه دسک تاپ خود اضافه کنید ، مانند میانبر برای یک برنامه.

قابل اعتماد و متخصص کامپیوتر HKEY_CLASSES_ROOT دایرکتوری پس زمینه پوسته ، و سپس …

  • بر روی “shell” کلیک راست کرده و به New> Key بروید – نام برنامه ای را که اجرا می کنید به آن بدهید.
  • روی رکورد جدید کلیک راست کرده و یک کلید جدید با نام “command” ایجاد کنید
  • روی مقدار پیش فرض در سمت راست راست کلیک کرده و آن را با دادن فهرست پرونده اجرایی به آن تغییر دهید

نکات مفید تر

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme