مقام سابق دولت اسرائیل ادعا می کند فدراسیون بیگانگان Galatian به طور مخفیانه با ایالات متحده همکاری می کند

[ad_1]

WTF؟! تصور کنید اگر واقعاً یک فدراسیون کهکشانی از موجودات بیگانه وجود دارد که به طور مخفیانه با دولت های زمینی معامله کرده اند. به گفته یک رئیس امنیت فضایی پیشین اسرائیل ، این سناریوی کاملاً باورنکردنی یک واقعیت است و نه ساختگی.

چایم اشد ، که نزدیک به 30 سال ریاست فضایی وزارت دفاع اسرائیل را بر عهده داشت ، به روزنامه Ediot Acharonot کشور (از طریق یاهو نیوز) گفت که “اشیا flying ناشناس پرنده خواسته اند که منتشر نکنند که آنها اینجا هستند ، هنوز آماده نیست. “

خوشبختانه ، به نظر می رسد این فدراسیون بیگانگان دوستانه باشد ، زیرا اعضای آن به دلیل تلاش برای درک “تار و پود جهان” با دولت آمریکا توافقاتی را برای اشتراک تحقیقات انجام داده اند. بنابراین هنوز لازم نیست نگران حمله شوید.

اشد افزود كه بخشی از این توافق نامه شامل یك “پایگاه زیرزمینی در اعماق مریخ” است كه نمایندگان آمریكا و بیگانگان می توانند با هم از یك نوشیدنی لذت ببرند. وی گفت: “توافقی بین دولت ایالات متحده و بیگانگان وجود دارد. آنها با ما قراردادی امضا کردند تا در اینجا آزمایش هایی انجام دهیم.”

علاوه بر این ، به نظر می رسد که دونالد ترامپ از وجود موجودات بیگانه آگاه بود و “در آستانه فاش کردن” همه بود ، اما متقاعد شد که این کار را نکند ، بنابراین “از هیستر جمعی جلوگیری می کند”. همچنین به نظر می رسد راهی ممنوع برای توئیتر باشد.

“آنها [the aliens] “ما تا امروز منتظر توسعه بشریت بوده و به مرحله ای رسیده ایم که بطور کلی درک کنیم سفینه ها و سفینه های فضایی چیست.”

اشد گفت که او افشاگری را ترجیح داده است زیرا نگرش نسبت به ایده بیگانگان تغییر کرده است. وی به یدیوت گفت: “اگر آنچه را كه امروز می گویم پنج سال پیش اختراع می كردم ، در بیمارستان بستری می شدم.” “امروز آنها طور دیگری صحبت می کنند. من چیزی برای از دست دادن ندارم. من مدرک و جوایزی دریافت کرده ام. من در دانشگاه های خارج از کشور مورد احترام هستم.”

وی در کتاب اخیر خود ، جهان فراتر از افق ، که اشد با افشای این حقایق هیچ تلاشی در جهت ترویج آن نمی کند ، می نویسد که یکی از مواردی که می توانیم از بیگانگان به خاطر آن تشکر کنیم ، جلوگیری از آخرالزمان هسته ای است. ممنون رفقا. با این حال ، ما می توانیم از کمک برای کوید استفاده کنیم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme