مقامات آلمانی به نسخه بدون سانسور Left 4 Dead 2 چراغ سبز نشان می دهند

[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: نسخه بین المللی بریده نشده Valve که برنده جایزه اول شخص Valve Left 4 Dead 2 است ، اکنون با گذشت بیش از یک دهه از اولین معرفی عنوان ، در آلمان در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. اگر به نوعی این یکی را در دوران اوج خود از دست داده باشید ، فقط جنبه چند نفره آن ارزش پول را دارد.

Left 4 Dead 2 دنباله اصلی Valve Left 4 Dead اصلی Valve است که یک سال زودتر وارد آن شد. هر دو کمپین های متنوعی را ارائه می دهند که تجربه ای شبیه به فیلم را با تمرکز زیاد بر روی بازی چند نفره / مشترک فراهم می کنند.

Value برای دلجویی از آژانس رتبه بندی محلی برای انتشار در آلمان و چندین منطقه دیگر مجبور بود بسیاری از محتوای خشن بازی را سانسور کند. طبق گفته Engadget ، نسخه سانسور شده تمام آثار خون را از بازی خارج کرده و از تکه تکه کردن دشمنان یا به آتش کشیدن بازیکنان جلوگیری می کند. از آن بدتر ، وقتی آنها آلوده را می کشند ، فقط ناپدید می شوند.

حتی جعبه بازی باید نرم می شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=wJMF-zxgbLc

Valve اخیراً از مقامات آلمانی خواسته است تا Left 4 Dead 2 را دوباره ارزیابی کنند. با کمال تعجب ، تنظیم کننده ها تغییر شکل دادند و به Valve اجازه دادند نسخه بین المللی برش نخورده ای را در کشور منتشر کند. کسانی که از قبل نسخه سانسور شده را دارند می توانند یک DLC رایگان برای اضافه کردن به بازی بارگیری کنند.

با وجود سن و سال ، Left 4 Dead 2 همچنان مهم است. در اوایل ماه سپتامبر ، Valve یک به روزرسانی ایجاد شده توسط جامعه را منتشر کرد که 26 نقشه جدید بقا ، یک کمپین جدید بر اساس نقشه بقای فانوس دریایی و موارد دیگر را به آن اضافه کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme