معرفی انواع روشهای اصلاح طرح لبخند

دندانپزشک لبخندی زیبا برای شما خلق کند و ایرادات دندان شما را برطرف کند . اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعهای از درمانهای زیبایی استکه درنهایت به ایجاد لبخندی زیبا منجر میشود. این دانش و هنر متخصص زیبایی و پروتز استکه صورت و لبخند هر شخص را آنالیز نموده و روابط میان اجزای صورت را به خوبی بشناسد و بهترین طرح درمان را ارائه دهد. یکیدیگر از عوارض اصلاح طرح لبخند هم مربوط به بلیچینگ استکه میتواند استقامت و استحکام دندان هایشما را کاهش دهد و آنهارا آسیب پذیر تراز قبل کند. با همه اینها، می توانیم مشاهده کنیم که طراحی دیجیتالی لبخند نه تنها یک ابزار تکنیکی برای طراحی تقریبی لبخند است، بلکه نوعی فلسفه کار است که اجازه می دهد درمان تحت نظارت کنترل شده تر متخصص و بیمار باشد، که در نهایت رضایت بیمار از نتایج درمان بیشتر خواهد بود.

در طراحی لبخند دیجیتال پزشک می تواند تمام مراحل مورد نیاز بیمار را در حد میلی متری طراحی می کند. درمان و زیباسازی دندان از جمله ترمیم طرح لبخند دندان نیاز به مراقبت جدی از دهان و دندان و نگهداری بعد از درمان است. با این وجود برای حفظ زیبایی و سلامت دندان ها لازم است به صورت مداوم تحت معاینه دندانپزشک خود قرار بگیرید تا در صورت نیاز درمان لازم برای دندان لک شده و یا لب پر شده ی شما انجام شود. با این اطلاعات، با گزینه های درمان مختلف، مدل اولیه لبخند ساخته می شود. درمان های موجود از برنامه های ویرایش عکس عمومی استفاده می کند، در حالی که در روش طراحی دیجیتالی لبخند، از ابزارهای کالیبراسیون خودکار استفاده می شود.

حتما بخوانید:
آمازون سرانجام جایگزین PS5 "دزدیده شده" در انگلیس شد

امروزه نام لومینیرز به عنوان یک برند تجاری و منحصر به فرد مطرح می باشد و انجام این روش به طرق مختلف و با توجه به متریال استفاده شده ممکن است الزاما لومینیرز نامیده نشود و به عنوان ونیر های فوق نازک و کم تراش دندان نیز می توان از آن نام برد که امروزه در جدیدترین متدها به عنوان نام کلی کانتکت لنز از آنها یاد می شود، چراکه کلمه لومینیرز در انحصار کمپانی دنمت امریکا می باشد و با این وجود در این مرکز نیز قابل اجرا هست. در طراحی لبخند در موارد بسیار زیادی از ارتودنسی استفاده میشود و تقریبا بهترین روش درمان نیز هست.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روشها و درمانهای زیبایی در سالهای اخیر مقوله دندانپزشکی نیز از اینمهم بیتاثیر نبودهاست. بعد از اینکه درمان روی دندان هایتان انجام شد باید با مسواک زدن و نخ دندان زدن سفید بودن دندان ها را حفظ کرد. جهت ایجاد یک لبخند زیبا مواردی مطرح است که یکی از این موارد موازی بودن خطی که از لبه دندان های قدامی بالا با لبه پایین است. از آنجایی که این طراحی لبخند دیجیتال است و لمینتها مستقیما توسط ماشین CAD متصل به همین کامپیوتر ساخته میشوند، کار نهایی دقیقا همان چیزی است که شما در نرم افزار دیده و تایید کردهاید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از طراحی لبخند دیجیتالی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
عارضه گوش برجسته چیست؟