معرفی انواع تاج گل زیبا

گل ها را به طور کلی می توان به دو دسته چون گل های طبیعی و گل های مصنوعی تقسیم کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. گل های مصنوعی گل هایی می باشند که عمر بسیار بلندی دارند و همچنین تنوع بیشتری نسبت به گل های طبیعی دارند. با استفاده از گل ها می توان به آرایش تاج گل زیبا، سبد گل، باکس گل، دسته گل و ….. پرداخت که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فردی دارند. در اینجا قصد داریم به بیان ویژگی های تاج گل زیبا بپردازیم و همچنین انواع آن ها، نکات مهم در هنگام سفارش، قیمت تاج گل و …. بپردازیم. همچنین برای آشناییبیشتر با تاج گل های مختلف به سایت iusnews.ir مراجعه کنید.

تاج گل زیبا و انواع آن

تاج گل به گل هایی گفته می شود که روی پایه های چوبی سوار می شوند. این گل ها انواع مختلفی دارند و تعدادی زیادی دارند که به شکل های مختلف و منحصر به فرد در کنار یک دیگر قرار گرفته و روی پایه های چوبی محکم می شوند. تاج های گل اغلب به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند و در مدل های مختلف چون تاج گل ترحیم، تاج گل تولد و …. آرایش و یا تولید شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. البته توجه کنید که انواع تاج های گل را می توان از نظر اندازه، نوع گل های استفاده شده، نحوه گل آرایی تاج ها و ….. از یک دیگر تفکیک کرد. عمده تفاوت تاج های گل مربوط به اندازه و نوع گل های مصرفی می باشد.

تاج گل ترحیم و ویژگی های آن

همان طور که گفته شد از انواع تاج گل می توان به تاج گل ترحیم، تاج گل تولد و …. اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال یکی از انواع تاج های گل، تاج گل ترحیم می باشد. این نوع تاج گل به گونه ای آرایشی و یا گل آرایی می شود که مخصوص مراسم ترحیم، تشییع و عزاداری باشد. تاج های گل که برای مراسم ترحیم و عزاداری مناسب هستند از گل های مختلفی چون گل گلایول، گل سوسن، گل زنبق، گل داوودی، گل رز سفید و …. در آرایش آن ها استفاده شده است. هر کدام از گل های نامبرده پیام های منحصر به فردی دارند. گل داوودی، گل سوسن و گل گلایول گل های بسیار رایجی می باشند که در تاج گل های ترحیم استفاده می شوند.

حتما بخوانید:
نسل دوم Lenovo ThinkBook Plus دارای صفحه نمایش E جوهر بسیار پیشرفت یافته است

تاج گل

گل گلایول یکی از گل هایی می باشد که به معصومیت اشاره دارد و بیان کننده این است که یاد فرد متوفی زنده خواهد بود. این نوع گل یکی از رایج ترین گل های مصرفی در مراسم ترحیم به حساب می آید.

گل رز سفید یکی دیگر از گل هایی می باشد که می توان برای آرایش تاج گل ترحیم مورد استفاده قرار داد. این نوع گل پیام آور صداقت، پاکی، معصومیت و روح پاک می باشد.

گل زنبق : علاوه بر گل گلایول، گل زنبق نیز در مراسم ترحیم و تشیع به وفور دیده می شود. گل زنبق به معنای طلب مغفرت بوده و به روح پاک اشاره دارد.

در تاج های گل ترحیم می توان از چند نوع گل مانند گلایول، داوودی و گل رز سفید استفاده کرد. نحوه آرایش آن ها در زیبایی تاج گل تاثیر به سزایی دارد.

تاج گل زیبا برای تولد و ویژگی های آن

یکی دیگر از انواع تاج گل ها، تاج گل هایی می باشند که برای مراسم تولد مورد استفاده قرار می گیرند. برای آرایش و یا گل آرایی این نوع تاج های گل از گل هایی با رنگ روشن استفاده شده است. در تاج گل زیبا برای تولد از گل هایی چون گل رز قرمز، رز صورتی، آلاله، گل صد تومانی، گل پیونی و ….. استفاده شده است. در چنین تاج هایی می توان از پایه های منحصر به فرد نیز استفاده کرد. در واقع می توان از پایه های چوبی، پایه های فلزی، پایه های پلکسی و …. استفاده کرد. توجه کنید که این پایه ها در رنگ های متنوع تولید می شوند که باید رنگ گل های استفاده شده را با رنگ پایه استفاده شده هماهنگ کرد.

حتما بخوانید:
پتاسیم هیدروکسید و 10 نکته کاربردی به همراه ویدیو و قیمت روز - شرکت بیسموت

تاج گل

سفارش تاج گل زیبا تولد

برای سفارش تاج گل تولد باید به نکات مختلف و متنوعی توجه کرد با تاج گل لاکچری و همچنین زیبا را مورد استفاده قرار دهید. از نکات مهم در هنگام سفارش تاج گل برای تولد می توان به سلیقه طرف مقابل، تم تولد، اندازه تاج گل، نوع گل های مورد نظر و ….. را اشاره کرد. به عبارت دیگر :

1) سلیقه طرف مقابل: در هنگام سفارش تاج گل زیبا برای تولد اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، سلیقه طرف مقابل می باشد. در حقیقت باید تاج گل را متناسب با سلیقه فرد سفارش دهید. اگر طرف مقابل نسبت به گل صد تومانی آلرژی دارد، نباید سراغ آن بروید. اگر نسبت به گل نرگس علاقه زیادی دارد در آرایش تاج گل مورد نظر حتما از گل نرگس استفاده کنید.

2) کیفیت تاج گل: تاج گل باید با کیفیت باشد. در حقیقت آرایش و گل آرایی آن محکم باشد و با کوچک ترین حرکتی گل های آن نریزد. این نوع تاج ها به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند، در نتیجه باید پایه های محکمی داشته باشند.

3) اندازه تاج گل از دیگر نکاتی می باشد که قبل از سفارش باید آن را مد نظر قرار داد. بزرگ بودن تاج های گل باعث افزایش وزن آن ها می شود، در نتیجه حمل آن ها به سختی انجام می شود. قبل از سفارش تاج گل به نحوه حمل آن توجه کنید.

قیمت تاج گل زیبا

قیمت تاج گل نسبت به سبد گل، دسته گل و …. بیشتر خواهد بود. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار می باشد که می توان به اندازه تاج گل، تعداد شاخه های گل استفاده شده، نوع گل ها، نوع تاج استفاده شده، هزینه گل آرایی و ….. اشاره کرد. توجه کنید که هر چقدر حجم تاج گل بیشتر باشد، تعداد گل های استفاده شده بیشتر می شود.