[ad_1]

WTF؟! آمازون با کابوس غیر منتظره پلی استیشن 5 روابط عمومی روبرو است. در 24 ساعت گذشته بسیاری از سفارشات PS5 در انگلیس ناپدید شده اند. به نظر نمی رسد که این یک دزدی دریایی لجام گسیخته در ایوان باشد. در عوض ، بسیاری از رانندگان تحویل ممکن است پشت سرقت ها باشند.

به روزرسانی (20.11.20): آمازون انگلیس بیانیه ای را در مورد سرقت سفارشات پلی استیشن 5 به یوروگیمر منتشر کرده است ، ما اخیراً این گزارش را منتشر کردیم.

“همه ما می خواهیم مشتریان خود را خوشحال کنیم و این امر برای قسمت کوچکی از این سفارشات اتفاق نیفتاده است. ما واقعاً از این بابت متاسفیم و دقیقاً در حال بررسی هستیم که چه اتفاقی افتاده است. ما به هر مشتری مشکلی مراجعه می کنیم و ما را مطلع می کند تا بتوانیم برای رفع آن. هرکسی که با هر سفارشی مشکلی داشته باشد می تواند برای راهنمایی با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرد. “

روز پنجشنبه مراسم راه اندازی پلی استیشن 5 در انگلستان بود. بسیاری از مشتریان آمازون چشم به راه تحویل کنسول براق و جذاب نسل جدید خود بوده اند و تنها بسته ای حاوی یک اسباب بازی یا سایر موارد بی فایده را پیدا کرده اند. دیگران دریافتند که سفارشات آنها با عنوان “تحویل” مشخص شده است اما به هیچ وجه چیزی دریافت نکرده اند.

گزارش های مربوط به موارد بی جا از دیشب در توییتر شروع به نقصان کرد. محصولات جایگزین شده به قدری مضحک بود که در ابتدا تصور می شد شوخی کننده هایی است که به سختی گرفتن PS5 را مسخره می کنند. با این حال ، در حالی که رانندگان تحویل آمازون شبانه برای بازیابی همه سفارشات کار می کردند ، گزارشات بیشتری دریافت شد ، برخی از منابع معتبر. Eurogamer خاطرنشان می کند که حتی برخی از کارمندان آن استخدام شده اند.

امروز صبح ، آنتونی دیکنز ، سردبیر Nintendo Life توییت تحویل آن برای PS5 یک روز دیر رسید و وقتی باز شد ، بسته شامل یک تپانچه Nerf بود. دیکنز پس از بررسی جعبه مقوایی ، متوجه شد که کسی به جای مارک معمول آمازون ، آن را با نوار بسته بندی شفاف مهر و موم کرده است.

روزنامه نگار MTV ، بکس آوریل مه نیز توییت که او به جای PlayStation 5 یک سرخ کن عمیق دریافت کرده است. عکس های موجود در جعبه او همچنین نشان می دهد که از نوار شفاف برای بسته شدن مجدد استفاده شده است. موارد دیگری که مردم گزارش می دهند دریافت می کنند شامل a کیسه برنج، آ ماساژور پا، غذای گربهو یک گریل جورج فورمن. و این افراد خوش شانس بودند که حداقل چیزی داشتند.

چندین نفر گفتند که اصلا تحویل خود را دریافت نکرده اند. یکی از مشتریان گفت که در حال پیگیری بسته خود است و پیک را دید بکش بیرون از خانه او ، متوقف شود ، و سپس حرکت. اعلان “تحویل ناموفق” چند ثانیه بعد ظاهر شد. خوشبختانه راننده در فاصله کمی از جاده بود و توقف جدیدی ایجاد کرد و مشتری موفق شد با او روبرو شود و بسته وی را تحویل بگیرد. این فقط یکی از موارد زیادی است که به نظر می رسد فریب رانندگان عرضه آمازون را خورده است.

شکایت پاسخ می دهد نشان می دهد که آمازون در 24 ساعت گذشته با ادعاهای بازپرداخت برای تحویل ناموفق PS5 سرازیر شده است ، اما این شرکت به درخواست های نظر پاسخ نداده است.

اعتبار تصویر: جرمی لنده[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر