مسترکارت و ویزا بعد از نیویورک تایمز به رابطه خود با پورنهاب پایان دادند

[ad_1]

به اختصار: مسترکارت و ویزا اعلام کردند که پس از ارائه نیویورک تایمز که فیلم های تجاوز و خشونت علیه کودکان را در حال تکمیل خدمات نشان می دهد ، دیگر نمی توان از کارت های آنها در Pornhub استفاده کرد.

گزارشی توسط نیکولای کریستوف از NYT ادعا می کند که Pornhub از فیلم های تجاوز و سو abuse استفاده جنسی از دختران کم سن و سال درآمد کسب می کند. وی همچنین محتوای غیرقانونی دیگری را از جمله فیلم های دوربین جاسوسی و پورنو انتقام جویی در این سیستم عامل مستند کرد. کریستوف می نویسد که “او نمی داند چرا موتورهای جستجو ، بانک ها یا شرکت های کارت اعتباری” باید “Pornhub” را پشتیبانی کنند.

اگرچه شرکت مادر MindGeek این ادعاها را “غیرمسئولانه و کاملاً غیر واقعی” خواند ، اما Pornhub با ممنوعیت بارگذاری از کاربران تأیید نشده و اکثر بارگیری ها در این باره پاسخ داد.

این افشاگری ها همچنین نشان داد که ویزا و مسترکارت هر دو در حال تحقیق در مورد ادعاهای کودک آزاری در بانک MindGeek بودند. دیروز ، مسترکارت گفت که تحقیقات “نقض استانداردهای منع محتوای غیرقانونی در آنها را تأیید کرده است.” [Pornhub’s] سایت. سگا به م institutionsسسات مالی که این سایت را به شبکه ما پیوند می دهند دستور داده است که دیگر کارتهای خود را قبول نکنند.

در همین حال ، ویزا در حال تعلیق امتیازات Pornhub تا زمان تکمیل تحقیقات است. با توجه به تصمیم Mastercard ، به نظر می رسد ویزا کارتهای خود را برای استفاده با سایت بازیابی نمی کند.

در پاسخ به تصمیم Mastercard ، Pornhub نوشت: “این اقدامات بسیار ناامید کننده است ، زیرا فقط دو روز پس از آن انجام می شود که Pornhub جامع ترین اقدامات احتیاطی در تاریخ سیستم عامل تولید شده توسط کاربر را ارائه می دهد.

وی افزود: “در حال حاضر کاربران بدون تایید از بارگذاری محتوا منع شده اند – سیاستی که هیچ سیستم عامل دیگری از جمله فیس بوک که 84 میلیون مورد سو abuse استفاده جنسی کودک در سه سال گذشته را گزارش کرده است ، ارائه نکرده است. برای مقایسه ، بنیاد دیده بان اینترنت ، گزارش 118 واقعه Pornhub در سه سال گذشته را گزارش داد. “

این شرکت افزود که این خبر “برای صدها هزار مدل که به سیستم معیشت ما اعتماد می کنند ، بسیار خرد کننده است”.

Pornhub در بررسی سال 2019 خود نشان داد که سال گذشته 42 میلیارد بازدید از سایت و 6.83 میلیون بارگذاری ویدیو انجام شده است. تماشای 1.36 میلیون ساعت محتوای جدید 169 سال طول خواهد کشید.

اعتبار تصویر: charnsitr[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme