[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: نمایشگاه الکترونیکی مصرفی سالانه سکوی پرتاب معماری پیشرفته ترین فناوری است. این واقعیت که رویداد امسال به صورت کاملاً دیجیتالی برگزار می شود ، به سختی مانع علاقه شرکت ها برای تحریک تماشاگران شده است.

نمونه آن مرسدس بنز MBUX Hyperscreen است ، صفحه ای خمیده روی صفحه که تقریباً تمام عرض داشبورد (بیش از 56 اینچ با 377 اینچ مربع سطح) سدان الکتریکی آینده EQS را گسترش می دهد. به خاطر داشته باشید که این خودروساز آلمانی گفت:

یک پردازنده هشت هسته ای به همراه 24 گیگابایت رم MBUX Hyperscreen را تأمین می کند که می تواند حداکثر هفت پروفایل مسافر جلو را پشتیبانی کند. پوشش شیشه ای صفحه نمایش شامل دوام و ماندگاری سیلیکات آلومینیوم مقاوم در برابر خراش است و در کل حتی نقاط شکستن از پیش تعریف شده برای افزایش ایمنی در صورت تصادف وجود دارد. ده درایو پشت صفحه نمایش در صورت لزوم بازخورد لمسی را ارائه می دهد.

مرسدس بنز MBUX Hyperscreen را مغز و سیستم عصبی خودرو توصیف می کند. گوردون واگنر ، طراح ارشد گروه دایملر ، گفت که او با تمام اجزای خودرو ارتباط برقرار می کند و با آنها ارتباط برقرار می کند. مدیر عامل شرکت افزود: “این امکان شکل جدیدی از تعامل و فردیت را فراهم می کند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=Tv-Jw_aZx0M

MBUX علاوه بر نمایش اطلاعات مهم در مورد کارکرد خودرو ، با تکیه بر هوش مصنوعی پیشنهادهای شخصی سازی شده را بر اساس تغییر در محیط و رفتار کاربر ارائه می دهد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر