مراحل نوشتن مقاله بین المللی


صفر تا صد مقاله نویسی میان المللی : دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققین پژوهشگاه ها با نوشتن مقالات علمی و چاپ آن‌ها در ژورنال ها، دستاوردهای و نتیجه ها تحقیقات خود را اهمیت بقیه محققین به اشتراک می گذارند. به همین ترتیب دیگران امکان استعمال از نتیجه های تحقیقات آن ها را خواهند داشت. در بسیاری موردها به اشتراک گذاشتن عاقبت مطالعات به دیگران یاری می کند که مطالعات خود را تمام خیس کنند. علاوه بر این، دانشجویان کارشناسی ارشد که قصد ادامه علم آموزی در مقطع دکتری دارند، حیاتی داشتن یک سری نوشته علمی پژوهشی یا ISI اساسی دست پر و اهمیت اعتماد به نفس به جلسه مذاکره آزمون دکتری می مراحل و در این شکل نتیجه بهتری می گیرند.

یک ژورنال یا این که انتشارات درست را انتخاب کنید

انتشارات بایستی باز‌نگری شده و دارای ارتباط اصلی ISI  یا isc باشد (به طوری که منبع عمل شما روی پایگاه‌داده‌های قابل قبول گزینه به کار گیری قرار می گیرد). شما باید بالاترین مقدار تاثیر را ممکن داشته باشید، البته به خاطر داشته باشید که درصورتیکه نوشته‌تان یک مطالعه منحصر به فرد به یک مورد قضیه مرتبط اهمیت گروه یا ناحیه خاصی است، تکثیر آن در یک مجله بین‌المللی اساسی می‌تواند خلل باشد.

 در نهایت، ارجاعی که نوشته شما دریافت می‌کند روشی برای در لحاظ گرفتن برد آن است، بدین ترتیب یک ژورنال را گزینش نمایید که بوسیله اشخاص کلیدی و به اسم خوانده می‌شود؛ یعنی اشخاصی که در آتی نوشته شما را قابل قبول می داند. به جز این موارد اهمیت است که یک ژورنال را انتخاب کنید که به انتشار اثرتان علاقه‌‌مند باشد. او‌لین گام می‌تواند همین باشد که اهمیت مشاوران موسسه چاپ نوشته هدف ریسرچ برای چاپ نوشته isi ، سابمیت نوشته isi ، اکسپت نوشته isi ، پذیرش نوشته isi، پابلیش نوشته isi، چاپ نوشته isc، نوشته کارشناسی ارشد isi، مقاله دکتری isi،مشاوره نوشته آی اس آی، نوشتن مقاله آی اس آی، بنا کردن نوشته آی اس آی رابطه برقرار کنید. همینطور نگاهی به کاغذ اساسی ژورنال گزینه نظر بیندازید و ببینید که  آیا فعالیت شما در محدوده موضوعی آن ها قرار می‌گیرد یا خیر. آیا آن‌ها نظرات دیگر اشخاص را منتشر می کنند یا فقط عمل اساسی شان تکثیر است!؟

ملاحظات دیگری هم می‌تواند وجود داشته باشد که باید به  آن‌ها اعتنا کنید؛ آیا همین ژورنال تصاویر رنگی بدون پول را به رخ آنلاین ارایه می‌دهد؟ آیا می بایست هزینه‌‌ای را پرداخت کنید؟ آیا می‌توانید اطلاعات تکمیلی یا داده‌های تکمیلی را آپلود کنید؟ همین مقالات تا چه مدت بوسیله این مجله منتشر می‌شوند؟

محققان دارای تجربه کمتر عمل تحقیقاتی خویش را به دو یا این که چند مجله به شکل هم‌زمان ارسال می‌کنند. کردار پژوهشی و سیاست‌های همگی مجلات علمی نشان می‌دهد که نویسندگان بایستی یک نوشته را به جهت فقط یک مجله در یک زمان واحد ارسال کنند. انجام همین فعالیت می‌تواند موجب خجالت و ساخت مشکلات کپی‌رایت به جهت مولف، کارفرما و مجلات دخیل در آن شود. پس از  آن دوری کنید.

♦ نکته مهم:

مقاله‌تان را به جهت انتشار (بدون اعتنا به توشه علمی) منتشر نکنید.

محققان می بایست نوشتن را در روند نخستین تحقیق و یا این که دوره دکترا آغاز کنند. همین راز مستلزم ارسال دست‌نوشته‌تان برای چاپ لحظه‌ای نیست. نویسندگان گاهی همین واقعیت را فراموش می‌کنند که پس از دریافت عکس العمل از سردبیر مجله و خوانندگان، مدام فرصتی برای رسیدگی به کاستی‌های کارشان وجود خواهد داشت.

رویکرد فعال اقبال عدم پذیرش و ناامیدی را کاهش می‌دهد. یک جریان منطقی از فعالیت‌ها بر هر فعالیت تحقیقاتی برنده میباشد و بایستی به دنبال تهیه و تنظیم یک دست‌نوشته هم باشید. چنین فعالیت‌هایی شامل قرائت ظریف دست‌نوشته‌تان در زمان‌های متفاوت و تحلیل های مداوم و ویرایش مجدد است.

مرور دوباره در راستا تحقیق و  انجام مقاله آی اس آی ، سابمیت مقاله آی اس آی ، اکسپت نوشته آی اس آی ، پذیرش مقاله آی اس آی ، پابلیش نوشته آی اس آی، نوشته دانشجویی آی اس آی، نوشته کارشناسی ارشد آی اس آی، مقاله دکتری آی اس آی ضروری هست و به شناسایی رایج‌ترین مشکلات و کاستی‌های موجود در آن امداد می‌کند، که ممکن است در غیر این رخ نادیده گرفته شود. دوم، مضاعف اثرگذار میباشد که دست‌نوشته‌های خویش را اهمیت همکاران و دیگر محققان نزدیک‌تان به اشتراک بگذارید و برخورد آن‌ها را التماس کنید.

یک ژورنال یا انتشارات صحیح را گزینش کنید.

انتشارات باید تحلیل شده و دارای ارتباط حیاتی ISI  یا isc باشد (به طوری که مبداء کار شما بر روی پایگاه‌داده‌های قابل قبول مورد به کار گیری قرار می گیرد). شما می بایست بالاترین مقدار اثر گذاری را ممکن داشته باشید، اما به خاطر داشته باشید که درصورتیکه نوشته‌تان یک مطالعه اختصاصی به یک مورد قضیه دارای ارتباط مهم مجموعه یا این که ناحیه خاصی است، انتشار آن در یک مجله بین‌المللی اصلی می‌تواند اختلال باشد.

حتما بخوانید:
برنامه Android Discord اکنون از اشتراک صفحه نمایش تلفن همراه پشتیبانی می کند

 در نهایت، ارجاعی که مقاله شما اخذ می‌کند روشی برای در حیث گرفتن پیروزی آن است، به این ترتیب یک ژورنال را گزینش کنید که توسط افراد حساس و به اسم خوانده می‌شود؛ به این معنی که اشخاصی که در آتی نوشته شما را قابل قبول می داند. به جز این مورد ها زیاد با می باشد که یک ژورنال را تعیین کنید که به انتشار اثرتان علاقه‌‌مند باشد.

ملاحظات دیگری هم می‌تواند وجود داشته باشد که می بایست به  آن‌ها دقت کنید؛ آیا همین ژورنال تصاویر رنگی رایگان را به صورت آنلاین ارایه می‌دهد؟ آیا می بایست هزینه‌‌ای را پرداخت کنید؟ آیا می‌توانید دیتاها تکمیلی یا این که داده‌های تکمیلی را آپلود کنید؟ این مقالات تا چه مدت بوسیله این مجله منتشر می‌شوند؟

محققان اصلی تجربه کمتر کار تحقیقاتی خود را به دو یا این که تعدادی مجله به صورت هم‌زمان ارسال می‌کنند. کردار پژوهشی و سیاست‌های کلیه مجلات علمی نشان می‌دهد که نویسندگان بایستی یک متن را برای فقط یک مجله در یک دوران واحد ارسال کنند. انجام همین کار می‌تواند موجب خجالت و ایجاد مشکلات کپی‌رایت به جهت مولف، کارفرما و مجلات دخیل در آن شود. پس از  آن دوری کنید.

بهترین روزگار به جهت تایپ کردن نوشته بین المللی

محققان بایستی تایپ کردن را در روند اول تحقیق و یا عصر دکترا شروع کنند. همین راز مستلزم ارسال دست‌نوشته‌تان به جهت چاپ لحظه‌ای نیست. نویسندگان گهگاه این حقیقت را فراموش می‌کنند که پس از اخذ عکس العمل از سردبیر مجله و خوانندگان، همیشه فرصتی به جهت رسیدگی به کاستی‌های کارشان وجود خواهد داشت.

رویکرد فعال بخت عدم پذیرش و ناامیدی را کاهش می‌دهد. یک جریان منطقی از فعالیت‌ها بر هر عمل تحقیقاتی چیره می باشد و می بایست به دنبال تهیه یک دست‌نوشته نیز باشید. چنین فعالیت‌هایی شامل قرائت ظریف دست‌نوشته‌تان در زمان‌های مختلف و باز‌نگری های مداوم و ویرایش دوباره است.

مقاله نویسی دربین المللی چقدر ارتفاع می کشد؟

باید بدانید که تایپ کردن یک متن بنیادی و صحیح مدت‌زمان متعددی ارتفاع می‌کشد. ضروری است که در سال دوم یا این که شروع سال سوم تالیف مقالات را آغاز نمایید چنانچه می‌خواهید نوشته ای که می‌نویسید در یک تایم زمانی که رزومه خویش را به نقطه نهایی می‌رسانید چاپ شود، بایستی برآورد ارتفاع زمانه تا تحلیل و چاپ را در نظر بگیرید، و تمام این برآورد‌ها بایستی قبل از وقتی که نوشته خویش را می‌نویسید، باشد. تالیف اولی مقاله‌ به احتمال دوچندان یک فرایند یادگیری است، و ملزم به مرور خواهید بود. در صورتی که اولین نوشته‌تان رد شد دلسرد نشوید. این اتفاق می‌تواند به جهت اکثری از محققان رخداد بیفتد.

توجه به عنوان و گوشه ای در چاپ مقاله فی مابین المللی

عنوان و گوشه ای اجزای فوق‌العاده مهمی از یک ورژن نوشته‌ می باشد چون آن‌ها اولی عناصری هستند که ویراستار مجله می‌بیند. از همین رو، به جهت موفقیت بهتر در همین راستا می بایست مشاوره نوشته isi را به وسیله گروه مشاوره انجام دهید و نظرات اکثری از همکاران در کنفرانس‌های علمی را اخذ کنید. پس از این رو:

عنوان بایستی موضوع اصلی نوشته را خلاصه کرده و سهم شما در نظریه‌ای که در نوشته ارائه می‌کنید، منعکس کند. تیتر و بخشی متن می بایست حساس دقت انتخاب شود و هدف و راستا مطالعه را در بر داشته باشد؛ اساسا شما باید: تیم داده؛ یافته‌های کلیدی؛ محدودیت‌ها؛ و مفاهیم به جهت تئوری و عمل را در بخش گزیده وارد کنید.

چگونه چاپ نوشته دربین المللی آسان می شود؟

با رعایت نکته ها پایین چاپ مقاله isi ، چاپ مقاله علمی پژوهشی ، چاپ مقاله اسکوپوس برایتان آسان خواهد بودف مورد ها ذیل را به اعتنا مطالعه کنید:

اکثر مقالات یک الگوی معلوم را دنبال می‌کنند:

  1. مقدمه و منطق: در اینجا ، باید دلایل خویش را برای انجام تحقیقات بیان کرده و ناشناخته‌های اساسی را مشخص و معلوم کنید. می بایست این موارد را قبل از شروع پروژه تحقیق خود معلوم کرده باشید.
  2. اهداف: در اینجا می بایست هدف خود را مشخص کنید، فرضیات آیتم آزمایش قرار گیرند، و اهداف تحقیقاتی خاص.
  3. شما می‌توانید از یک بخش به جهت تاکید بیشتر بر سوالات تحقیق خویش استفاده نمایید و حتی به کارهای گذشته خود هم اشاره نمایید.
  4. روش تحقیق: در اینجا بایستی مروری مختصر بر نحوه مطالعه و تحقیق خویش داشته باشید. چنانچه متن شما در آیتم یک ترفند نو است، بایستی این بخش را به طور خلاصه نگه دارید و مقالات مربوطه را ارجاع دهید ، البته باید حاوی اطلاعات کافی باشید تا فعالیت قابل بازتولید باشد.
  5. نتایج: در همین بخش می بایست نتیجه های فعالیت خویش را ارائه دهید. ممکن می باشد به انتشار بعضا از گروه داده‌های تبارک به عنوان داده‌های مکمل نیاز داشته باشید. شما می بایست بعضا انواع و نمودار واضح را در این تراز در اختیار داشته باشید تا در اینجا درج کنید.
  6. بحث: در همین بخش شما می بایست نتایج خویش را در حوزه گسترده‌تر قرار دهید. این بخش اکثر زمان ها سخت‌ترین نصیب به جهت تالیف است! مفاهیم فعالیت شما کدامند، و به چه صورت کلیدی بقیه دانشمندان ارتباط دارد؟ همین چه معنا دارد؟ آیا شما سوالات تحقیق بیشتری را شناسایی کرده‌اید؟ چطور این دیتاها دانش را تحت‌تاثیر قرار داده ‌است؟
  7. نتیجه‌گیری: در همین بخش بایستی آنچه را که کشف کرده‌اید را جمع‌بندی کنید. شما می‌توانید آغاز فعالیت را دارای هدف قرار دادن و خلاصه کردن یک اورجینال منطقی مد حیث قرار دهید. پس کاری را که انجام دادید ارائه کنید، و بعد ازآن نتیجه ها و سپس جمع‌بندی کلیدی خود را ابلاغ کنید: چه چیزی پیدا کردید؟ چه تغییری ایجاد کرده‌اید؟ آیا قبول یا این که رد نمودن فرضیه خود را قبول کردید؟
  8. مباحثه/ مذاکره: هر دسته سرمایه‌گذاری، پشتیبانی مالی، کار عملی یا این که مواقعی از همین دست را ارائه کنید.
  9. منابع. ارجاعات خود را به ترتیب الفبایی و آن گاه به ترتیب زمانی فهرست کنید. سبک ارجاع متقابل را اهمیت ژورنال بررسی کنید.
  10. آمار: در رخ امکان، ارقامی که ارائه می‌دهید می بایست به رخ عددی ارائه شود. همین سبب می‌شود که مردم راحت‌تر دارای نوشته‌تان ارتباط برقرار کنند. به این معنا که متن شما بین نسخه PDF آنلاین و ورژن چاپی سازش کاملی خواهد داشت. اهمیت همین حال، آن‌ها می بایست صریح، کوتاه، مخصوص به فرد و خوب باشند و نباید لزوما به از تفسیر طولانی به کارگیری کنید.
حتما بخوانید:
پتاسیم سولفات چیست؟

سبک نگارش یک مقاله بین‌المللی چیست؟

سبک نگارش به عبارتی چیزی میباشد که برای توسعه و گسترش آن به روزگار نیاز دارید. نیازی به گفتن نمیباشد که دیکته و گرامر‌تان می بایست بی‌نقص باشد. البته سایر متغیرها به جهت بحث و باز‌نگری بخش اعظم باز و آزاد هستند. حساس همین حال، تعدادی نکته در این ارتباط وجود داراست که بایستی به آن ها توجه کنید:

دقت نمایید که فرمت ضروری و پیشنهادی ژورنال را برای هدینگ (سرصفحه) و زیر عنوان دنبال کنید.

دقت نمایید که از ارجاعات مطلوب استعمال کنید.

همیشه دقیق باشید، مبهم نباشید. به حقایق و ارقام و خیر اظهارات مبهم استناد کنید.

بعد از کاما از کلمه «از آن» استفاده کنید ولی در صورتی که از کلمه و واژه «آن، این» استعمال کردید نیازی به کاربرد کاما نیست.

مقالات مربوطه را به نوشته خود ارجاع دهید، ولی باید این ارجاع حاوی دیتاها کافی باشد تا کار را قابل بازتولید نماید.

ساختار نوشته‌تان زیاد با است. نوشته خود را یکسری توشه باز‌نگری نمایید تا مطمئن گردید که حرف تکراری به در میان نیاورده‌اید.

شما برای هم سن و سالان خویش می‌نویسید. می‌توانید انتظار داشته باشید که آن‌ها کلمه ها و مفاهیم حیاتی آورده شده را ادراک می‌کنند. همینطور بایستی از ارجاعات به جهت طرح کلی ایده‌های کلیدی‌تان به کارگیری کنید، اما نباید لزوما عبارات را تعریف و تمجید کنید، مگر این که جدید و اصیل باشند.

نوشتن یک گوشه ای نوشته میان المللی

این بخشی احتمالا سخت‌ترین بخش نوشتن است. تا زمانی که یک ایده روشن از محتوای نوشته خویش دارید و باید در حد ۲۰۰ – ۳۰۰ واژه و کلمه یک بخشی بنویسید. همچنین می بایست همان ترکیب‌بندی اساس را به جهت عنوان متن خویش دنبال کنید. بخشی باید اهمیت یک جمله پر‌نور درباره انگیزه‌تان شروع شود. بهتر می باشد از ابتدا، هدف خود را ابلاغ کنید، چون این شیوه جواب دهی به هدف کمی طاقت فرسا و چالش بر انگیز است. در این قسمت توضیحی ارائه بدهید که چگونه همین هدف ها را مورد باز‌نگری قرار دادید؛ روش‌های اهمیت به عمل گرفته چه بوده اند و از چه اطلاعاتی استعمال کردید. آنگاه باید یافته‌های حیاتی خود را جمع‌بندی کنید و بعد آن‌ها را در چارچوب گسترده‌تر قرار دهید.

نتیجه گیری

برای نگارش و پابلیش نوشته isi و غیره شما می بایست بتوانید مطابق اصول نگارشی کار کنید. همچنین بایستی متن خود را با هدف ارتقاء سطح علمی موجود در معرض دید همگان قرار بدهید و مطمئن باشید که به تایید رسیدن یک متن بحران بزرگی میباشد که به یک میزان یگانه بستگی ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrasu tesisatçısıgercekhoca.org