[ad_1]

در چارچوب: این هفته ، مدیر عامل AMD در طی CES 2021 یک کنفرانس مطبوعاتی کوچک برگزار کرد ، جایی که در مورد موضوعات اصلی مربوط به آینده AMD و زاویه آنها در صنعت بحث کرد. اکنون که AMD در موقعیت قدرتمندی قرار دارد ، معتقد است که باید فناوری و نوآوری خود را بدون نگرانی در مورد شرکت های دیگر دو برابر کند.

پردازنده های دسکتاپ بزرگترین نقطه قوت AMD هستند و پردازنده های لپ تاپ و سازمانی دو بازار بزرگ AMD هستند که توانایی حمله دارند – و AMD قصد ندارد آرام شود. لیزا سو می گوید AMD تمرکز جدی بر روی ذن 4 و ذن 5 دارد و انتظار دارد حداقل “بسیار رقابتی” باشند.

اگر تعداد فعلی – هشت عدد برای تلفن همراه ، شانزده برای انبوه و شصت و چهار برای بنگاه ها – به صورت واقعی تبدیل شود ، از او س askedال شد زیرا تعداد هسته ها برای دو نسل ثابت است. لیزا سو در پاسخ به این س questionال خندید و تأیید کرد که “در آینده تعداد بیشتری محاسبه خواهد شد – من نمی گویم این محدودیت ها هستند! این زمانی خواهد بود که ما بقیه سیستم را مقیاس بندی کنیم.”

یکی از راه های اینتل برای افزودن هسته ها ، ترکیب فناوری است. آنها شامل هسته های با کارایی بالا و عملکرد بالا در پردازنده های Alder Lake خود هستند. AMD قصد ندارد این مسیر را دنبال کند ، و لیزا سو گفت که پروژه های فعلی آنها “از ورود به شرکت با ترکیب مناسب قدرت ، عملکرد و ماتریس مناسب” بسیار خوب مقیاس بندی می شوند.

AMD قصد دارد تا “طی چند سال آینده” تخصص را افزایش دهد ، اما سو معتقد است که آنها آماده پاسخگویی به چالش ها هستند. وی با اشاره به این کنسول ها گفت که “AMD دارای یک بخش قوی نیمه مصرف کننده برای پاسخگویی به این قابلیت ها است.” وی همچنین بر خلاف بازو قابل انعطاف پذیری باز هم اعتقاد خود به x86 را تأیید کرد و آن را “اکوسیستم قوی” توصیف کرد که سزاوار سرمایه گذاری جدی است.

با این وجود AMD نمی تواند بدون ایجاد ظرفیت تولید محصولات جدید ، به سرمایه گذاری در محصولات جدید ادامه دهد. AMD به زودی پردازنده های گرافیکی جدید و پردازنده های Milan Epyc ارائه می دهد. متأسفانه ، AMD انتظار دارد “در نیمه اول سال تنگ شود” ، که برای دور بعدی پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی در نیمه دوم سال 2021 کاهش می یابد.

خوشبختانه ، AMD انتظار دارد که با شروع به کار اقدامات متقابل تعرفه ای و انتشار Covid-19 ، قیمت ها شروع به کاهش کنند. آنها همچنین مایل به تضعیف OEM های پردازنده گرافیکی برای طراحی مرجع هستند (که اگر خیلی فکر کنید بسیار خنده دار است).

AMD برای جلوگیری از مشکلات تأمین در آینده ، در ساخت تجهیزات و امکانات جدید سرمایه گذاری می کند. آنها آماده مقابله با این سطح تقاضا برای پرتاب های آینده خواهند بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر