مدیران هیوندای در مورد مشارکت با اپل کار “اختلاف نظر” دارند

[ad_1]

انتظار می رود: هیوندای در حال مذاکره با اپل برای همکاری احتمالی برای تولید یک ماشین الکتریکی مستقل است. با این حال ، اگرچه این معامله در آستانه به نظر می رسید ، اما گزارش جدید ادعا می کند که مدیران هیوندای در مورد احتمال پیوستن نیروهای خود با اپل برای پروژه مورد انتظار تایتان “اختلاف نظر” دارند.

در اوایل این ماه ، هیوندای تایید کرد که در حال مذاکره با اپل در مورد تولید آینده یک ماشین الکتریکی مستقل است. این خبر که ادعا می کند این معامله در ماه مارس امضا می شود ، سهام هیوندای را به آسمان هدایت کرد.

گزارش جدید رویترز ادعا می کند که معامله بین این دو شرکت تائیدیه زیادی ندارد. در عوض گفته می شود که رهبران خودروساز کره جنوبی نگران تولید هیوندای برای مارک دیگری هستند. مدیرعامل هیوندای به نشریه گفت: “ما برای انجام آن تلاش می کنیم ، چه انجام آن خوب باشد یا نه.” “ما شرکتی نیستیم که برای دیگران خودرو بسازیم. اینطور نیست که کار با اپل همیشه به نتایج عالی منجر شود. “

برای جلوگیری از درگیری فرهنگی بین این دو ، این گزارش می افزاید که هیوندای در نهایت ممکن است جای برخی مدیران را بگیرد. با وجود رزروهای هیوندای ، ظرفیت مازاد این شرکت نیز وجود دارد ، به این معنی که ساخت قرارداد می تواند گزینه معقولی باشد.

برنامه های اپل برای وسایل نقلیه الکتریکی مخفی نیست. این شرکت در حالی که تعدادی از خریدهای کلیدی را انجام می دهد ، در حال توسعه نرم افزار رانندگی مستقل است. اعتقاد بر این است که صدها کارمند اپل به طور فعال روی یک ماشین خودران کار می کنند. حرکت پروژه مورد انتظار تیتان به سمت تولید می تواند مرحله بعدی جاه طلبی های اپل در زمینه حمل و نقل الکتریکی باشد.

آیا هیوندای موافقت می کند که شریک تولید اپل باشد یا خیر ، باید منتظر ماند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme