مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند

[ad_1]

با نامه: انجمن اصلاحات ابزاری جدید برای کمک به آنها در ایجاد گفتگوی اصلی برای حالتهای مختلف خود دارد. این برنامه VASynth نام دارد و در وب سایت NexusMods موجود است. VASynth از AI برای تبدیل متن به گفتار تلفیقی واقع گرایانه استفاده می کند.

Dan Ruta ، خالق VASynth ، از صداهای NPC مختلف بازی های ویدیویی Bethesda برای آموزش مدل های ماشین AI برای یادگیری ماشین استفاده می کند. این طعم های مختلفی از برنامه را منتشر می کند ، از جمله انواع مختلف Skyrim ، Fallout 4 ، Oblivion ، Fallout New Vegas ، Morrowind و Fallout 3.

روت همچنین قصد دارد “به زودی” نسخه ای از Starfield را منتشر کند. فرض بر این است که پس از آغاز بتسدا بازی که هنوز تاریخ انتشار ندارد. در همین حال ، مجری به افزودن مدلهای اضافی و کار در زمینه آموزش صداهای موجود برای بهبود کیفیت ادامه می دهد.

روت یک نسخه ی نمایشی (در زیر) در مورد نحوه کار VASynth ارسال کرده است که توسط چندین مدل صوتی بیان می شود. نسخه ی نمایشی نسبتاً خام است و سخنرانی اغلب غیر طبیعی به نظر می رسد. با این حال ، شخصیت ها توضیح می دهند و نمونه هایی از نحوه بهبود کلمات گفتاری را با استفاده از علائم نگارشی ، ترفندهای املایی ، سرعت و کنترل سرعت بیان می کنند. از این گذشته ، کاربران می توانند با کمترین تلاش صداهای واقع بینانه را ضبط کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=xqJ-ujWvu7s

مد دیگری پیش پرده ای از Skyrim (بالا) را به عنوان مثالی از نتایج ممکن با VASynth منتشر کرد. اگرچه برخی از عبارات کاملاً درست به نظر نمی رسند ، اما بسیاری از عبارات دیگر بسیار قانع کننده هستند. روتا از ترس اینکه برخی ممکن است صداهای ایجاد شده با VASynth را به عنوان صداپیشگان واقعی بتسدا اشتباه بگیرند ، به کاربران هشدار می دهد که از این برنامه سو abuse استفاده نکنند.

وی در یادداشت های هر نسخه هشدار می دهد: “برای انصاف ، از استفاده ابزار به روش توهین آمیز / صریح خودداری کنید.” “مشخص کنید که در توصیفات کجا می توانید نمونه های صوتی تولید شوند ، نه توسط صداپیشگان اصلی. تمام مشکلاتی که با این کار ایجاد می کنید به خود شما بستگی دارد.

یکی از اولین نمونه های حالت گیم پلی با استفاده از VASynth “واکنش های حل نشده مثبت” نام دارد. همانطور که از نامش پیداست ، این مدل باعث می شود NPC Skyrim در صورت لخت بازی کردن ، بازیکنان را کامل کند. این یک کاربرد کاملا احمقانه از فناوری است ، اما به راحتی می توان فهمید که این ابزار برای ایجاد برنامه های افزودنی اسکریپت برای هر یک از بازی های پشتیبانی شده Bethesda استفاده می شود.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme