محموله های رایانه ای در سال 2020 بیشترین افزایش را طی 10 سال گذشته داشته است

[ad_1]

به اختصار: گزارش های غول تحقیقات بازار IDC ، Canalys و Gartner نشان می دهد که بازار رایانه یکی از معدود صنایعی است که از این همه گیری سود می برد ، با افزایش فروش سال به سال در سه ماهه چهارم و به طور کلی سال 2020. .

هر سه شرکت متفق القول هستند که بازار جهانی رایانه سال گذشته در مقایسه با سال 2019 رشد کرده است. Canalys گزارش 297 میلیون محموله ، رشد سالانه 11.9٪ را گزارش داد IDC این رقم را 302 میلیون محموله اعلام می کند که 13.1 درصد افزایش داشته است. و گارتنر معتقد است که این میزان 275 میلیون محموله است – کمی کمتر از پنج درصد رشد. همه آنها بیشترین افزایش در بازار طی 10 سال گذشته را نشان می دهند.

اختلافات در مقایسه با سال قبل در Q4 2020 حتی بیشتر قابل توجه است: IDC 91.5 میلیون محموله (26.1٪ +) ، Canalys ادعا می کند 90.2 میلیون بار (+ 25.4٪) ، در حالی که گارتنر با 79.3 میلیون (+ 10.7٪).

تعطیلی مشاغلی مانند سینما ، همراه با محدودیت در قفل شدن و کار در خانه ، افزایش چشمگیری در تقاضا برای فناوری در سال 2020 را نشان می دهد. بازی ها ، سخت افزارهای اداری ، فروش تلویزیون و خدمات پخش جریانی طی 12 ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است. جالب توجه است که Canalys خاطرنشان می کند که لپ تاپ ها بیشترین رشد را در بازار رایانه در سال داشته اند ، در حالی که میزان ارسال دسکتاپ کاهش یافته است.

در مورد شرکتهای منفرد ، هر سه شرکت تحقیقاتی دارای پنج شرکت مشابه هستند. لنوو در جایگاه اول قرار گرفت و پس از آن HP ، Dell ، Apple و Acer قرار گرفتند – گارتنر نیز جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است.

“تقاضای زیاد مصرف کننده برای رایانه ، فروش را دوباره افزایش می دهد ، به ویژه در مناطقی که دولت ها سفارشات خانگی را در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 ادامه دارد ، حفظ می کنند. قبل از سال 2020 ، مصرف کنندگان تمرکز اولیه خود را بر روی تلفن معطوف کردند ، اما همه گیری آن روند را معکوس کرد. “

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme