[ad_1]

خلاصه: آیا اطلاعیه سال گذشته مبنی بر پیوستن ایکیا به ایسوس برای ایجاد مبلمان ارزان قیمت با هدف گیمرها را به خاطر دارید؟ موج اول این محصولات در چین سقوط کرد و شامل قطعات بسیار فاخر بود.

در ماه سپتامبر ، شنیدیم که اولین محصولات مارک Asus ‘Republic of Gamers (ROG) و مشارکت غول مبلمان سوئدی در اوایل سال 2021 در چین راه اندازی می شود. همانطور که قول داده شده ، اقلام با قیمت مناسب اکنون در کشور موجود است.

یکی از جالب ترین و گران ترین پیشنهادات میز بازی (رومیزی) است که دارای تنظیمات ارتفاع موتوری است که به کاربران امکان می دهد موقعیت بهینه را انتخاب کرده و چهار ارتفاع از پیش تعیین شده را حفظ کنند. با رسیدن به حداکثر 47 اینچ از میز تا کف ، این مبلمان 3999 یوان (618 پوند دلار) می تواند به عنوان میز تحریر استفاده شود.

برای کسانی که گزینه سنتی و ارزانتری را دنبال می کنند (92 دلار) ، میز بازی Utespelare (در بالا) دارای شش تنظیمات قابل تنظیم ارتفاع و یک مش فلزی در عقب برای بهبود اتلاف گرما است.

در جای دیگر ، یک پایه برج رایانه ای 12 دلاری با چرخ برای حرکت در اطراف این سیستم عامل های غول پیکر وجود دارد و صندلی مخصوص بازی 154 دلاری در حالی که ارزان تر از اکثر محصولات مشابه است ، بسیار خوب به نظر می رسد.

Ikea همچنین یک پد هدفون 15 دلاری شیک ، یک تابلوی سر 30 دلاری برای نگهداری کلیه لوازم جانبی شما و یک لیوان راحت 7.50 دلاری ارائه می دهد که برای جلوگیری از سوزاندن آن روی میز قرار دارد.

حتما “بالش / پتو چند منظوره” 23 دلاری را بررسی کنید ، که به نظر می رسد یک بالش ، پتو و کل را در یک مورد ترکیب می کند ، به بازیکنان اجازه می دهد هنگام بارگیری صفحه ها و رول های طولانی ، دستهای مهم خود را گرم نگه دارند.

مبلمان ایسوس ROG در اکتبر امسال به “سایر بازارهای Ikea” وارد بازار می شود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir