[ad_1]

چرا مهم است: مایکروسافت در تلاش است تا برنامه های Outlook خود را با استفاده از یک سرویس گیرنده شبکه محور ساده کند. این به مایکروسافت این امکان را می دهد تا بدون نیاز به تعامل با پایگاه های مختلف کد ، تجربه مشترک بین سیستم عامل ها را داشته باشد. به نظر می رسد که این نیز بخشی از یک ابتکار بزرگتر برای احیای نام تجاری مایکروسافت برای پلت فرم دوستانه باشد.

طبق ویندوز مرکزی ، مایکروسافت از برنامه های ویژه دسک تاپ برای Outlook به جای یک سرویس گیرنده تنها با شبکه استفاده نمی کند. این بخشی از ابتکار One Outlook مایکروسافت است که می خواهد Outlook را در سراسر سیستم عامل متحد کند. این تلاش Project Monarch نامیده می شود و به دنبال جایگزینی همه سرویس گیرندگان ایمیل مایکروسافت از جمله برنامه پیش فرض Windows Mail است.

Project Monarch بر اساس یک کد واحد ساخته خواهد شد تا استقرار سیستم عامل های مختلف را ساده کند. Windows Central می گوید به نظر می رسد مایکروسافت تجربه کاربری دارد و در دسترس همه مشتریان ، مشاغل و کاربران قرار خواهد گرفت.

اگرچه اکنون می توانید از لحاظ فنی Outlook را به عنوان یک برنامه وب پیشرو (PWA) نصب کنید ، اما تمام ادغام هایی را که Monarch خواهد داشت ندارد. به عنوان مثال ، Monarch شامل پشتیبانی از فضای ذخیره سازی آفلاین ، اعلان ها و اشتراک گذاری اهداف خواهد بود. مایکروسافت می خواهد اطمینان حاصل کند که برای هر پلتفرم احساس “متولد” می کند ، در حالی که به همان ظاهر و احساسی مانند وب سایت Outlook پایبند است.

مایکروسافت پیش نمایش Monarch را تا پایان سال راه اندازی می کند. برنامه های پیش فرض نامه نامه و تقویم قرار است سال آینده با ترکیبی از دو ویژگی در یک برنامه از طرف Monarch ، متوقف شود. این شرکت همچنین قصد دارد برنامه Win32 Outlook را متوقف کند ، اما به دلیل پیچیدگی برنامه ، احتمالاً در آینده این اتفاق می افتد.

در همین حال ، Windows Central می گوید برنامه های نامه و تقویم فعلی در “حالت پشتیبانی” قرار دارند و در راستای به روزرسانی طراحی شده مایکروسافت در Sun Valley برای ویندوز 10 ، در اواخر امسال تغییر جزئی در رابط کاربری دریافت می کنند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر