[ad_1]

یاد آوردن: لازم به تکرار است که از آنجا که این نسخه از کانال Dev است ، شبیه سازی x64 (و سایر ویژگی ها) هنوز در حال توسعه است. به همین ترتیب ، ممکن است برخی از برنامه ها خارج از دروازه به درستی کار نکنند. در این صورت ، مایکروسافت شما را تشویق می کند که برای دریافت بازخورد با ما تماس بگیرید تا بتواند با به روزرسانی آینده به این مسئله رسیدگی کند.

مایکروسافت به وعده خود مبنی بر معرفی شبیه سازی x64 در ویندوز 10 در رایانه های مبتنی بر Arm عمل کرده است. در ابتدا قرار بود این به روزرسانی در ماه نوامبر قطع شود ، اما به سختی تاریخ شروع هدف را از دست داد.

افراد داخلی ویندوز در Dev Channel می توانند عملکرد جدید را با شروع ساخت 21277 پیش نمایش کنند ، جزئیات کامل در مورد نحوه نصب مجموعه را می توان در این پست در وبلاگ Windows یافت.

با نسخه جدید ، کاربران می توانند برنامه های x64 را از فروشگاه مایکروسافت یا هرجای دیگر نصب کنند.

مایکروسافت توصیه می کند برای عملکرد مطلوب برنامه ، نسخه پیش نمایش درایور گرافیک Qualcomm Adreno را برای دستگاه Arm مربوطه خود نصب کنید. همچنین ممکن است بخواهید نسخه پیش نمایش Arm64 C ++ را برای توزیع حفظ کنید.

علاقه مندان به امتحان ویندوز 10 Arm گزینه های مختلفی از جمله Lenovo Flex 5G ، Acer Spin 7 و Surface Pro X خود مایکروسافت را دارند.

اگر قبلاً بخشی از Windows Insider نبوده اید ، اما می خواهید نسخه جدید را آزمایش کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Microsoft مراجعه کنید و وارد سیستم شوید.

اعتبار تصویر: Wachiwit

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر