[ad_1]

تصویر بزرگ: مایکروسافت تا حد زیادی از موشکافی که غول های فناوری دیگر مانند فیس بوک و T-Mobile در سال های اخیر با آن روبرو بوده اند ، خودداری کرده است. با این حال ، با دولت جدید ، ممکن است معاملات بزرگ مانند این برای شرکت های بزرگ فناوری دشوارتر باشد.

گزارش شده است که در ماه های اخیر ، مایکروسافت در مورد این خرید به شرکت رسانه های اجتماعی Pinterest مراجعه کرده است.

یک فرد مطلع به فایننشال تایمز گفت که دو طرف در حال حاضر در بحث فعال نیستند.

حتی اگر این اتفاق نیفتد ، جالب است که به فکر احتمال معامله باشید. در سال های اخیر ، مایکروسافت مجموعه قابل توجهی از شرکت ها و دارایی ها را جمع کرده است ، از جمله سازنده Minecraft Mojang ، LinkedIn ، GitHub و ZeniMax.

مایکروسافت حتی سال گذشته سعی کرد TikTok را خریداری کند ، ابتدا به تنهایی و سپس با Walmart ، اما هیچ یک از آنها ظاهر نشد.

مشخص نیست که چه عواملی منجر به قطع گفتگو با Pinterest شده است ، اما ما می دانیم که مایکروسافت مطمئناً توانایی مالی انجام یک معامله را دارد. در زمان تهیه این مقاله ، سرمایه این شرکت 1.84 تریلیون دلار در مقایسه با 53.35 میلیارد دلار در Pinterest است.

استخراج Pinterest به مایکروسافت امکان دسترسی بیشتر به داده های مشتری را می دهد و این شرکت می تواند این سرویس را به پلتفرم Cloud Azure خود منتقل کند (هم اکنون با سرویس های وب آمازون رقیب کار می کند).

ارزش سهام پینترست در طول روز بیش از پنج درصد افزایش یافت.

اعتبار تصویر Ink Drop ، استودیوی Aldeca

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر