[ad_1]

در چارچوب: طراحی ویندوز 10 کمی کیف مخلوط است. در برخی مناطق ، فلسفه “طراحی روان” مایکروسافت به خوبی نشان می دهد (البته با از بین رفتن برخی از قابلیت ها) ، اما در برخی دیگر ، هنوز رابط ها ، منوها و تنظیمات مربوط به دوران ویندوز 7 را خواهید یافت. برای مقابله با این ناسازگاری ها ، گزارش شده است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای “جوان سازی بصری جامع” ویندوز 10 است.

این اطلاعات به لطف آگهی استخدام اخیر منتشر شده توسط خود مایکروسافت آشکار شد. در این لیست یک مهندس نرم افزار فراخوانده شده است که می تواند با “پلتفرم اصلی مایکروسافت ، شرکای سرفیس و OEM” مایکروسافت همکاری کند تا “جوان سازی” فوق الذکر را فراهم کند.

هدف نهایی این تازه سازی این است که به مشتریان مایکروسافت علامت گذاری کنیم که “ویندوز برگشت دارد” (تمرکز روی آنهاست) و ویندوز “بهترین تجربه کاربری برای مشتریان” است.

دشوار است بگوییم که چگونه تعمیر بصری می تواند این کار را انجام دهد ، به ویژه اینکه ما نمی دانیم منظور مایکروسافت از “بهترین تجربه کاربری سیستم عامل” چیست.

آیا این بیشتر است ساده شده یا تجربه کاربر ساده؟ به عنوان علاقه مندان و کاربران باتجربه خود ، تمایلی نداریم که این نتیجه را “بهترین” بدانیم ، اما گزینه دیگر نیز به نظر نمی رسد: پیچیده تر کردن کارها کاری نیست که مایکروسافت انجام دهد. به تازگی ، به هر حال

برخی گزارش ها می گویند که تغییراتی در منوی راه اندازی و کاوشگر پرونده در دسترس است (و همچنین تعدادی از برنامه های از پیش نصب شده ویندوز) ، اما ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم غول فناوری آستین خود را دارد.

برای آنچه ارزش دارد ، این لیست مشاغل قبلاً تغییر یافته است تا هرگونه ذکر “جوان سازی گسترده” را حذف کند ، بنابراین مایکروسافت ممکن است نظر خود را تغییر داده باشد. یا شاید این شرکت فقط در حال لگد زدن است زیرا با وقاحت اخباری را فاش کرده است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر