[ad_1]

با نامه: “جوان سازی بصری گسترده” ویندوز 10 احتمالاً هنوز فاصله زیادی دارد ، اما در این بین به روزرسانی ویژگی های بسیار کوچکتر برای آزمایش خواهیم داشت. یکی از این به روزرسانی ها ، ابزارک جدید جدول زمانی / نوار وظیفه ترکیبی است که برای افراد داخلی ویندوز 10 در دسترس است.

این ابزار دقیقاً همان چیزی را که انتظار دارید انجام می دهد: وقتی روی آن کلیک کنید (در سمت چپ همه نمادهای کوچکتر در نوار وظیفه نشان داده می شود) ، یک صفحه اطلاعاتی بزرگ را به بیرون می کشد که می توانید از طریق آن پیمایش و تعامل کنید. این صفحه آخرین عناوین و داستان ها ، قیمت سهام مربوطه ، رویدادهای ورزشی آینده و زمان محلی در منطقه شما را به شما نشان می دهد.

هنگامی که پانل به حداقل می رسد ، فقط یک نگاه به زمان را نشان می دهد ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید. برخلاف برخی دیگر از ویژگی های ویندوز مایکروسافت ، این دکمه نوار وظیفه در واقع کاملاً مفید به نظر می رسد.

به شما اجازه می دهد بدون اینکه حواس شما را پرت کند ، مختصراً با آخرین تحولات جهان (یا حداقل با منطقه محلی) آشنا شوید.

اگر موضوع خاصی باشد درست توجه کافی را به خود جلب کرده و مقاله ای دقیق تر می خواهید ، با کلیک بر روی عنوان از طریق Microsoft Edge مستقیماً به مقاله اصلی خواهید رسید. مشخص نیست که می توانید این مورد را به Firefox یا Chrome پیش فرض تغییر دهید.

اگر خسته شده اید ، مثلاً با داستان هایی درباره Covid-19 یا قیمت بیت کوین ، خسته شده اید ، می توانید خوراک خود را کمی سفارشی کنید. برای این کار کافیست روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای ویجت کلیک کرده و گزینه “Fewer stories like this” را انتخاب کنید. اگر داستان های دریافت شده را دوست دارید ، می توانید به جای آن “داستان های بیشتر از این قبیل” را انتخاب کنید.

این ویژگی تقریباً مطمئناً در آینده به پایگاه عمومی کاربران ویندوز گسترش خواهد یافت ، زیرا کاملاً براق به نظر می رسد ، اما اگر می خواهید زودتر آن را آزمایش کنید ، می توانید. برای این کار می توانید با پیوستن به Windows Insider شروع کرده و Build 21286 را در Dev Channel بگیرید.

شما همچنین به کپی مرورگر Edge نصب شده توسط Microsoft مبتنی بر Chromium (نه لزوماً مرورگر پیش فرض شما) نیاز دارید و باید در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، استرالیا یا هند زندگی کند.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir