مایکروسافت برای کمک به یک هدف خوب چند ژاکت زننده و زشت می فروشد

[ad_1]

WTF؟! آیا شما طرفدار محصولات یکپارچه سازی مایکروسافت هستید؟ آیا واقعاً دوست دارید ژاکت های زننده بپوشید؟ در صورت بعید است که پاسخ به هر دو سوال مثبت باشد ، پس ردموندی این مورد را برای شما دارد: ژاکت های زشت ویندوز.

ما ژاکت های با ویندوز XP و ویندوز 95 را در سال 2018 دیده ایم ، زمانی که آنها به طرفداران با نفوذ و فوق العاده هدیه داده شدند. این بار این لباس ها به طور مستقیم به مردم فروخته می شوند و یک ژاکت MS Paint به آنها می پیوندد.

مایکروسافت می گوید: “صرف نظر از مهارت های نقاشی (یا MS Paint) شما مطمئناً در این شاهکار” بدون عنوان – Paint “یک اثر هنری خواهید بود.

هر سه مورد برای “محصولات نرم” به قیمت 70 دلار فروخته می شود. این ممکن است کمی شیب دار به نظر برسد ، اما لازم به ذکر است که بخشی از این پول به هدف خوبی می رسد. مایکروسافت می گوید از هر فروش 20 دلار به دختران که کد ، یک سازمان غیر انتفاعی با هدف جذب بیشتر زنان به برنامه نویسی و فن آوری از طریق باشگاه ها ، دوره های دانشگاهی و برنامه های غواصی تابستانی ، 20 دلار می دهد.

علاوه بر این ، مایکروسافت زمینه های رایگان الهام گرفته از ویندوز و MS Paint را برای اسکایپ و تیم فراهم می کند ، که بدون شک رئیسان و همکاران شما را تحت تأثیر قرار می دهد (یا نه). همچنین می توانید MS Paint کلاسیک را از طریق Github در ویندوز 95 بارگیری کنید.

ژاکت های زشت در حال حاضر محبوبیت خود را نشان می دهند. در حال حاضر ، MS Paint فقط در 2XL و 3XL در دسترس است ، در حالی که طرح های ویندوز XP و ویندوز 95 به فروش می رسد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme