[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: بعضی اوقات اشتباهات باعث شکستن بازی می شود و بار دیگر باعث ایجاد بازی می شود. تبدیل غیرمنتظره بخاری پاسیو به مرد عنکبوتی: مایلس مورالس قطعاً نمونه ای از مورد اخیر است.

اخیراً بازیکنان مانند اشیا بی جان تصادفی در نیویورک تکان می خورند. پوشش چاله ، حصار ، چراغ عقب ، چندین چراغ جن ، دیوار ، قطعه زمین. و یک بخاری پاسیو به نام “بخاری پارکر. “

غیر قابل توضیح است که بخاری پاسیو دقیقاً همانطور که انتظار دارید پاسیو بارگیری شود حرکت کرده و عمل می کند. زیبا است.

در این ویدئو می توانید سرعت چرخیدن اجسام بی جان را که مدل شخصیت بازیکن در حال چرخش است مشاهده کنید – و بازی مانند اکثر آنها عجیب است – این ما را به سمت توضیح فرضی برای این خطا: تصور می شود که این بازی بافر حافظه را پر می کند وقتی که شخصیت به سرعت در محیط حرکت می کند و باعث می شود مدل کاراکتر با مدلهای شی object از قبل بارگذاری شده در آدرس های مشابه جایگزین شود.

Spider-Man: توسعه دهنده Miles Morales ، Insomniac Games ، درخواست ها بگویم که اشکال به همان اندازه قلب ناراحت کننده است. بازیکنان از آنها خواسته اند که اشکال را به طور دائمی نصب کنند ، یا به عنوان حالت منو یا به عنوان تخم مرغ عید پاک که در اثر اقدامات درون بازی ایجاد می شود.

اما اگر اشکال در بازی باقی نماند ، به Spider-Verse می ماند.

اگرچه عنکبوت ها در مورد اشکالات معمولاً دوستانه نیستند ، این بازی مرد عنکبوتی تنها با این بازی تکمیل می شود. در عصر اشتباهات مشکل ساز ، دیدن سرگرمی خوب است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر