[ad_1]

به اختصار: Razer روز پنجشنبه از یک نسخه به روز شده از موشک مخصوص بازی Viper خود رونمایی کرد ، یک اشاره گر سیمی دو طرفه که در ابتدا در سال 2019 راه اندازی شد (خود بازسازی نسخه اصلی آن در سال 2004 است). ویژگی بارز آن یک فناوری بررسی سرعت ثبت اختراع با سرعت بالا است که ادعا می شود باشد که پاسخ همه کاربران را بهبود بخشد.

وایپر 8K جدید به سنسور نوری 20000 DPI Focus + به همراه سوییچ های نوری نسل دوم Razer مجهز شده است که ارزش 70 میلیون کلیک دارند و انتظار می رود بازخورد لمسی بیشتری نسبت به نسخه اصلی داشته باشند.

بزرگترین تغییر با ماوس جدید ، معرفی HyperPolling است ، یک فناوری ثبت اختراع که سرعت رای گیری را از 1000Hz به 8000Hz افزایش می دهد. به گفته Razer ، این به Viper 8K اجازه می دهد تا در هر ثانیه حداکثر هشت برابر اطلاعات بیشتر به کامپیوتر شما ارسال کند ، “تاخیر ورودی را به طور موثر از 1 میلی ثانیه به 1/8 میلی ثانیه کاهش می دهد.”

آلوین چونگ ، معاون ارشد Razer Peripherals ، گفت: “Latency یک قسمت بسیار مهم از گیم پلی است که به طور قابل توجهی تجربه کلی بازی را تحت تأثیر قرار می دهد – و با این حال توسط بسیاری از شرکت ها که تمرکز زیادی بر افزایش DPI دارند ، نادیده گرفته شده است.”

اینکه آیا یک کاربر عادی یا یک گیمر باتجربه متوجه این پیشرفت خواهند شد یا خیر محل بحث است. کامرون فاکنر با بازی The Verge مدتی را صرف آزمایش Viper 8K کرد و گفت: “من به دلیل آزمایش Ghostrunner ، عنوانی اول شخص که به رفلکس های سریع متکی است ، تفاوت زیادی در گیم پلی مشاهده نکردم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=rcbFq4IaG2g

شایان ذکر است که تأثیر این ویژگی برای کسانی که از مانیتورهای با نرخ تازه سازی بالا استفاده می کنند بیشتر مشهود خواهد بود.

Viper 8K جدید Razer از 79.99 دلار در زمان نوشتن مقاله در دسترس است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر