ماشین مفهومی نیسان کار از راه دور را به اوج می رساند


WTF؟! همه گیری ، کار از راه دور را از روی میل (برای برخی) به یک ضرورت تبدیل کرده است. اما در حالی که کار در خانه مزایای خود را دارد ، جنبه های منفی نیز وجود دارد. برای مقابله با برخی از این عناصر ، خودروساز نیسان مفهومی ارائه داده است که می تواند کار از راه دور را از راه دور …

قدرت و قابلیت حمل و نقل روزافزون لپ تاپ های مدرن به ما امکان می دهد تقریباً در هر جایی کار کنیم: کافه ها ، نیمکت های پارک ، هواپیماها. مفهوم Nissan Caravan NV350 Office Pod این ایده را گسترش می دهد و اجازه می دهد تا مردم دفتر را با خود ببرند ، به نوعی.

در حالی که برخی RV ها با تمرکز بر کارکرد از راه دور طراحی شده اند ، دید نیسان نکاتی را در اختیار این خودروها قرار می دهد: بخش اداری که از درب عقب بیرون می رود. با استفاده از یک برنامه همراه ، این ویژگی می تواند برای هر کسی که می خواهد در حالی که توسط طبیعت احاطه شده است ، بزرگنمایی کند. در این بخش حتی یک کف پلی کربنات وجود دارد – یک استراحت از اکسل برای تماشای ماهی های وحشی زیر پایتان را تصور کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=qSyMUr7cRXg

تشک فرش سیاه و سایبان برقی از دیگر ویژگی های آن است. در مورد مورد دوم ، کسانی که کار در وسایل نقلیه را انتخاب می کنند ، چه به دلیل زمان ، حیوانات غارت شده یا تمایل به بررسی Pornhub ، می توانند بلافاصله سایه ها را برای اطمینان از محرمانه بودن فعال کنند.

در جای دیگر ، دفتر دارای یک صندلی بسیار راحت ، معمولاً گران قیمت هرمان میلر کاسم است. یک محفظه دستکش با یک لامپ ضد باکتری UV وجود دارد ، در حالی که اینورتر DC / AC تجهیزات را تأمین می کند. و بعد از اتمام کار روزانه ، کمی روی عرشه پشت بام که همراه صندلی آفتابگیر و چتر زمین است استراحت کنید.

NV350 بسیار کوچکتر از اکثر خودروهای RV است ، بنابراین انتظار حمام ، دوش یا تختخواب را نداشته باشید ، اما مطمئناً برای کسانی که دوست دارند در جاده کار کنند مفهوم مهیجی است.


منبع: tanha-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>