بعد از جراحی در هنگام استراحت سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید تا احتمال افزایش کبودی و تورم را کاهش دهد. یکی از سوالات افراد هنگام خرید چسب این است، که چگونه با چسب لیفت، بینی خود را کوچک کنیم؟ از طرفی این روش دائمی بوده و برخلاف بوتاکس و سایر روشها نیاز به تمدید ندارد و صورت زیباجو حالات طبیعی خود را از دست آموزش لیفت شقیقه با ژل نمیدهد. بنابراین برای آنکه نتیجه لیفت شقیقه به این روش در دو طرف صورت شما قرینه باشد، باید حتما به یک پزشک ماهر و متخصص مراجعه کنید. احتمالا برای شما هم پیش آمده که مقابل آینه ایستاده و پوست شقیقه خود را به سمت بیرون بکشید و با رفع چین و چروک گوشه های چشم تان ، حس بهتری نسبت به چهره خودتان پیدا کنید.

8. برای حضور در بیرون از منزل حتما سعی کنید زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و حتی الامکان از کرم های ضد آفتاب با SPF 30 حتما استفاده کنید. به مدت حداقل دو هفته بعد از جراحی از مصرف الکل و دخانیات و همچنین مصرف داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها خودداری کنید.

همچنین داروهای تجویز شده توسط پزشک را برای رفع درد و جلوگیری از عفونت بایستی به موقع مصرف کنید. • از قرار گرفتن در تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید. در پایان جراحی ، جهت تثبیت عضلات ليفت شده و موقعیت جدید شقیقه و دم ابروها ؛ پزشک از بخیه های دائمی ، چسب یا بخیه های قابل جذب یا پیچ های کوچک جراحی استفاده کرده و پوست کشیده شده شقیقه را به استخوان جمجمه پیوند می زند. جراح در جراحی ليفت تمپورال ، اقدام به ایجاد برش هایی ظریف در ناحیه شقیقه بیمار و زیر موهای این ناحیه می نماید و سپس بر اساس وسعت اصلاحات مورد نیاز و شرایط فرد زیباجو بهترین تکنیک برای انجام این جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی افرادی که از سلامت خوبی برخوردار بوده و ابتلا به بیماری های خاص نداشته باشند ؛ از شرایط لازم برای انجام جراحی ليفت شقیقه برخوردار خواهند بود ، البته مشروط به این که سیگاری نبوده و در صورت سیگاری بودن از چند وقت قبل از اقدام به جراحی ، مصرف آن را ترک کرده لیفت شقیقه شیراز باشند. بسیاری از افرادب که اقدام به انجام لیفت شقیقه کرده اند، معمولا بعد از سه هفته شاهد تغییرات در چهره خود بوده اند.

ایندکسر