[ad_1]

ردیف پایین: Arctic ، متخصص خنک کننده رایانه ای که قبلاً با نام Arctic Cooling شناخته می شد ، بی سر و صدا از نسخه جدید خمیر حرارتی معروف MX خود رونمایی کرده است که باید در ماه های آینده وارد بازار شود. اگر قبلاً از خمیر باکیفیت استفاده می کنید ، ارزش آن را ندارد که به روزرسانی کنید ، اما اگر در حال اتمام هستید و یا قصد دارید یک مجموعه جدید را تهیه کنید و لوله خوبی از آن در دست ندارید ، قطعاً ارزش دیدن دارد.

تبلیغات Arctic MX-5 اخیراً در پورتال انگلیسی آمازون ظاهر شد. در حال حاضر ، جزئیات کمی است ، اما مطابق لیست ، MX-5 فاقد فلز و رسانا نیست و استفاده از آن را ایمن می کند ، حتی اگر به طور تصادفی بیش از حد از آن استفاده کنید.

علاوه بر این ، لیست یادداشت می کند که یک برنامه باید حداقل هشت سال دوام بیاورد ، که احتمالاً بسیار بیشتر از آن است که بیشتر علاقه مندان از CPU یا GPU استفاده کنند.

جالب است بدانید که MX-5 هنوز در وب سایت قطب شمال لیست نشده است ، بنابراین باید صبر کنید تا نسخه کامل قاشق به دست آید. همانطور که امروز در آمازون است ، قیمت لوله 8G 16.23 پوند یا حدود 22 دلار است. تاریخ پرتاب 15 مارس 2021 تعیین شده است.

Arctic Cooling در سال 2001 تأسیس شد و طی سالهای متمادی گسترش یافته و طیف متنوعی از محصولات را شامل می شود. علاوه بر خمیر حرارتی ، خنک کننده های CPU و فن های قاب ، Arctic همچنین بازوهای مانیتور ، پایه های تلویزیون و بلندگوها را در میان محصولات دیگر تولید می کند.

وام Matchhead: روز Rožnoviski

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر