فولکس واگن در حال تولید یک ربات جذاب برای شارژ EV است

[ad_1]

در چارچوب: از آنجا که وسایل نقلیه الکتریکی معمول و مقرون به صرفه تر از همیشه شده اند ، شرکت ها تمرکز خود را بر روی روش های جدیدتر ، سریعتر و کارآمد برای جذب این اتومبیل ها گذاشته اند. برای فولکس واگن ، این به معنای نمونه اولیه ربات است که می تواند به صورت مستقل در صورت درخواست ، اتومبیل های الکتریکی را در یک منطقه پارکینگ حرکت و شارژ کند.

این ربات هنوز نامی ندارد ، بنابراین فولکس واگن فقط آن را “ربات شارژ موبایل” می نامد ، که تصور می کنیم به اندازه کافی عملی است.

این برج بزرگ به شکل ربات است و دارای دو چشم به سبک chibi است که روی صفحه جلوی آن تزئین شده است. این ربات برای استفاده در “مناطق محدود پارکینگ” مانند پارکینگ های زیرزمینی یا گاراژهای روی زمین طراحی شده است.

هنگامی که در چنین منطقه ای قرار دارد ، ربات به یک وسیله نقلیه می رود ، “درپوش سوکت شارژ” را باز کرده و سپس شاخه شارژ آن را متصل می کند. اگر چندین وسیله نقلیه وجود داشته باشد که باید در یک گاراژ شارژ شوند ، ربات می تواند به یک واحد ذخیره انرژی سیار بپردازد.

وی ضمن ادامه جستجوی گاراژ برای یافتن اتومبیل های دیگر که احتمالاً باتری آنها تمام شده است ، این دستگاه را به یک وسیله نقلیه متصل خواهد کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=yMC1H__xL3Y

برای اینکه واضح تر باشد ، قبل از اینکه ربات بتواند اتومبیل خود را شارژ کند ، رانندگان ابتدا باید از تلفن های هوشمند خود درخواست تکمیل کنند. این ممکن است به فولکس واگن اجازه دهد در آینده این فناوری را از طریق درخواست های صورتحساب پرداخت شده تجاری کند ، اما همچنین اگر ترجیح می دهند صورتحساب را خودشان انجام دهند ، به مشتریان راهی آسان برای انصراف می دهد.

نحوه کار بات را می توانید در فیلم پیش نمایش شده در بالا مشاهده کنید. ما در عمل عکس واقعی از این فناوری نداریم ، بنابراین نمی توان با اطمینان گفت که فولکس از رسیدن به چشم انداز خود فاصله دارد ، اما ایده جالب و شگفت آور عملی است. استفاده از اتومبیل های برقی همچنان در حال رشد است و ایستگاه های شارژ سنتی نمی توانند تقاضا را برآورده کنند ، بنابراین این یک گزینه هوشمند است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme