[ad_1]

با نامه: در ماه دسامبر ، فورد حمل موستانگ Mach-E خود را به شرکت های اولیه آغاز کرد. اگر از اولین کسانی هستید که کراس اوور SUV برقی را به بازار عرضه کردید ، اما هنوز تحویل آن را نداده اید ، ممکن است بخواهید تاریخ تحویل تخمین زده شده خود را دوباره بررسی کنید.

الكترك اخيراً از مشتريان فورد پيام هاي متعددي را دريافت كرده است كه به آنها اطلاع مي دهد كه تحويل معلق آنها به تأخير افتاده است. این انتشار به تولید کننده خودروی آمریکایی روی آورد ، که تأیید کرد که چند صد مدل Mustang Mach-E در انجام بررسی های کیفیت اضافی به تأخیر افتاده است.

سخنگوی فورد به ماهیت بررسی های اضافی کیفیت اشاره نکرد.

همین ماه گذشته ، دارن پالمر ، مدیر جهانی وسایل نقلیه الکتریکی فورد ، به Autoblog گفت که چگونه برخی از خریداران تاکنون مجبور شده اند هنگام خرید EV ، با برخی از مشکلات کنترل کیفیت کنار بیایند.

مدیر عامل شرکت پیشنهاد داد که با فورد ، چنین مواردی مشکلی نخواهد داشت. وی گفت: “درها به درستی جا می شوند ، پلاستیک ها و سایر مواد رنگی هستند ، سپرها نمی ریزند ، هنگام شستن آن سقف از بین نمی رود ، در هوای سرد دستگیره درها گیر نمی کند.” در اینجا باید امیدوار بود که این وعده منقضی شود.

فورد از Mustang Mach-E در سال 2019 رونمایی کرد. EV سر و صدایی را در بین پاکی ها ایجاد کرد و آنها سوال کردند که چرا فورد نام موستانگ را برای SUV برقی به کار برد ، اما به نظر نمی رسید که این امر مانع فروش شود ، زیرا فورد در فروش پیش خرید در ایالات متحده مشکلی نداشت. ایالت ها.

اعتبار تصویر betto rodrigues

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر