[ad_1]

با نگاه به آینده: بیماری همه گیر باعث آگاهی بیشتر مردم در مورد بهداشت شده است ، به خصوص از آنجا که Covid-19 می تواند ساعت ها در سطح بدن زنده بماند. هر روز برخی از اشیا توسط افراد لمس می شوند ، مانند دکمه های آسانسور ، و بعد از شستن دستها همه به یاد نمی آورند. اما یک شرکت ایده ای دارد که چگونه با این مسئله کنار بیاید: فناوری بدون تماس که عملکرد واقعی را تولید می کند.

به گفته Engadget ، Kinetic Touchless مستقر در سنگاپور به عنوان “فناوری پاسخ لمسی بدون لمس” توصیف شده است. این فراتر از تشخیص حرکت معمول است ، و اثر تعامل کاربر را بازتولید می کند.

در مثال دکمه های آسانسور ، شخص باید انگشت خود را به سمت شماره کف حرکت دهد تا سنسور فعال شود. قبل از بازگشت به موقعیت اصلی ، دکمه بدون تماس فیزیکی به سمت داخل فرو می رود.

Stuck Design می گوید که Kinetic Touchless را می توان فراتر از حرکات دورانی نیز اعمال کرد. همچنین با حرکاتی مانند فشار دادن ، کشیدن و حتی کشیدن کار می کند.

این شرکت نوشت: “با افزایش فعل و انفعالات بدون تماس در برابر COVID-19 ، بیشتر فن آوری های بدون تماس تمایل به داشتن نور ساکن یا سنسور وزوز دارند که دکمه فعال شده را نشان می دهد و تعامل دکمه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.”

“فراتر از بازخورد مورد انتظار نور و صدا ، Kinetic Touchless راهی تعجب آور اما در عین حال آشنا برای تعامل با فناوری بدون تماس فراهم می کند.”

مطمئناً به نظر می رسد فناوری ایده آلی برای معرفی در هنگام شیوع بیماری همه گیر است ، اما در حالی که نمونه اولیه ای در حال تولید است ، ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم که در آسانسورها فناوری Kinetic Touchless را نمی بینیم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر