[ad_1]

چرا مهم است: شما می توانید Logitech را به لیست رو به رشد شرکت های فناوری اضافه کنید که نه تنها از این همه گیری جان سالم به در بردند بلکه در طی آن رشد کردند. سازنده لوازم جانبی سوئیسی-آمریکایی در آخرین گزارش درآمد خود اعلام کرد که فروش سه ماهه سوم سال 2021 به 1.67 میلیارد دلار رسیده است که 85 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

درآمد عملیاتی با افزایش چشمگیر 248 درصدی به 448 میلیون دلار افزایش یافت که بسیار بالاتر از 129 میلیون دلار تولید شده در سال قبل بود ، در حالی که درآمد هر سهم خارج از GAAP به 2.45 دلار رسید. تحلیلگران انتظار داشتند که سود به 1.02 دلار در هر سهم نزدیك باشد.

یک سال پیش ، سرمایه گذاران برای دوره سه ماهه تنها 0.84 دلار به ازای هر سهم درآمد داشتند.

با تشدید بیماری همه گیر در اوایل سال 2020 و شرکت ها شروع به اعزام تعداد زیادی از کارمندان به خانه برای کار از راه دور کردند ، بسیاری مجبور شدند برای جمع آوری دفاتر موقت خانگی تلاش کنند. شرکت هایی مانند لاجیتک ، که محصولاتی مانند صفحه کلید ، موش و وب وب را می فروشند ، ناگهان در موقعیت عالی برای سرمایه گذاری قرار گرفته اند.

جریان مداوم محصولات جدید در سبد سهام وی نیز صدمه ای ندید.

لاجیتک همچنین چشم انداز سالانه خود را برای سال مالی 2021 به 57 تا 60 درصد رشد فروش نسبت به پیش بینی های قبلی خود بین 35 تا 40 درصد افزایش داد.

ارزش سهام از زمان نوشتن این مقاله حدود 3.4 درصد کاهش یافته است ، اما در مقایسه با مدت مشابه اوایل سال 2020 بیش از 104 درصد است.

اعتبار تصویر اسماعیل سادیرون ، ipanacea

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر