[ad_1]

در چارچوب: از آنجایی که افراد بیشتری وقت خود را به چسب دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند ، تعجب آور نیست که رشد فروشگاه App در سال 2020 شتاب گرفته است. اپل درآمد سه ماه آخر سال 2020 را گزارش می کند ، بنابراین جالب خواهد بود که ببینید آیا این مورد در مورد iPhone ، iPad ، Mac و لوازم جانبی مانند Apple Watch و AirPods نیز صدق می کند.

اپل این هفته فاش کرد که App Store رکورد هزینه 1.8 میلیارد دلار در طول کریسمس و همچنین رکورد سال جدید 540 میلیون دلار را تجربه کرده است. این برنامه برای پخش جریانی ، پیام رسانی و کنفرانس ویدئویی تقویت می شود ، که همگی افزایش استفاده از همه گیر را داشته اند.

طبق گزارش CNBC ، App Store در سال 2020 بیش از 64 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که 28 درصد بیشتر از 2019 در مقایسه با 2019 است. این یک جهش بزرگتر از سال 2018 است سال 2019 ، زمانی که فروشگاه App به ترتیب 48.5 و 50 میلیارد دلار درآمد کسب کرد ، که رشد متوسط ​​3.1 درصدی را نشان می دهد.

اپل این ارقام خاص را در نظر نمی گیرد و در عوض آنها را بهمراه سایر منابع درآمد در سرویس ها جمع آوری می کند. این شرکت می گوید در سال مالی 2020 که در سپتامبر پایان یافت ، 53.7 میلیارد دلار درآمد از این تجارت کسب کرده است. این برای به دست آوردن یک تصویر خوب از App Store کافی نیست ، بنابراین CNBC از رقم متفاوتی استفاده می کند که اپل از سال 2013 گزارش کرده است – مقدار پولی که این شرکت به توسعه دهندگان پرداخت کرده است.

بر اساس این ارقام ، برآورد درآمد حاصل از App Store نسبتاً آسان است. از آنجا که اپل گفت از سال 2008 مبلغ 200 میلیارد دلار به توسعه دهندگان پرداخت كرده است كه 45 میلیارد دلار بیشتر از یك سال پیش است ، این رقم 70 درصد از فروش App Store را به خود اختصاص داده است. اگر 30 درصد کاهش اپل را گزارش کنید ، به درآمد ناخالص 64.3 میلیارد دلار می رسید.

در اوایل این ماه ، اپل فروشگاه App Small Business را راه اندازی کرد که در آن توسعه دهندگانی که سالانه کمتر از 1 میلیون دلار درآمد دارند ، 15 درصد تخفیف کمتری پرداخت می کنند. بعید به نظر می رسد که این امر به پایین اپل برسد ، اما می تواند به توسعه دهندگان iOS کمک کند تا تجارت خود را سریعتر توسعه دهند ، که به نوبه خود می تواند درآمد کلی App Store را افزایش دهد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر