فروشگاه پلی استیشن انگلیس لیست PS + GreedFall رایگان برای ژانویه را با 10 هزار پوند ذکر کرده است

[ad_1]

چه معامله ای … نه: در حال حاضر ، اعضای پلی استیشن پلاس در انگلیس می توانند GreedFall را با قیمت کم و کم 10،000 پوند دریافت کنند. این فقط 10،000 پوند بیشتر از هزینه ای است که مشتریان آمریکایی برای آن می پردازند ، زیرا در حال حاضر یک PS + رایگان است. تمام شوخی ها به کنار ، اگر در انگلیس ، اسرائیل یا هر منطقه دیگری زندگی می کنید که قیمت آن بسیار ناگوار است ، فقط صبور باشید. سونی به لطف پوشش گسترده رسانه ای احتمالاً خیلی سریع مشکل را حل خواهد کرد.

Reddit و توییتر متوجه مشکل قیمت عجیب در فروشگاه PlayStation شده اند. GreedFall ، یک بازی نقش آفرینی و اکشن که توسط Spiders ساخته شده است ، با قیمت 10000 پوند در فروشگاه انگلستان ثبت شده است. قیمت گذاری در مناطق دیگر

از قضا GreedFall یکی از بازی های رایگان PlayStation Plus برای ژانویه است. دو بازی رایگان دیگر ، Maneater و Shadow of the Tomb Raider تحت تأثیر اشکال قرار نمی گیرند. با این حال ، پست های زیادی در مورد خطای قیمت گذاری وجود دارد که ناظران r / playstation subreddit از کاربران می خواهند دیگر در مورد آن صحبت نکنند.

این اشتباه نسبتاً بی ضرر به نظر می رسد. تا آنجا که به ما مربوط می شود ، هیچ کس 10 هزار پوند برای این بازی پرداخت نکرده است و حتی اگر کسی با پرداخت آن قیمت دیوانه وار موفق به این کار شده باشد ، سونی احتمالاً خرید را پس می دهد. تنها مشکل واقعی که به نظر می رسد تداخل در توانایی مشتریان برای درخواست رایگان آن باشد.

GamesRadar و IGN هر دو توجه دارند که این اولین مشکل قیمت مانند این نیست. عناوین دیگر بصورت پراکنده با همان قیمت از اوایل نوامبر 2020 ، شامل می شوند Street Fighter V، سلولهای مرده ، AO Tennis 2، و جمعه 13 ام. با این حال ، به نظر می رسد که این خطا ابتدا در یک بازی PS + رایگان ظاهر می شود.

به نظر می رسد این بازه زمانی به طور عجیبی با عرضه پلی استیشن 5 همزمان باشد. ما فقط حدس می زنیم ، اما این اشتباه ممکن است رخ دهد که سونی فروشگاه PlayStation را برای جابجایی مشتریان نسل بعدی خود بازسازی کرد.

بازی های رایگان PlayStation Plus در اولین سه شنبه ماه اجرا می شوند. اگرچه سونی در مورد اوضاع اظهارنظری نکرده است ، اما این مشکل احتمالاً مدت ها قبل از خاموش شدن قفسه بازی برای بازی های رایگان حل خواهد شد.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme