غزال در سال 2021 تجارت پست الکترونیکی دست دوم را به پایان می رساند

[ad_1]

انجام شده توسط ویراستار: Gazelle قصد دارد برنامه تجاری طولانی مدت خود را در اوایل سال آینده پایان دهد ، در عوض بر روی کیوسک های ecoATM خود تمرکز کند که پول فوری را برای تلفن های هوشمند و تبلت های دست دوم ارائه می دهند. گازلل صریحاً اظهار نکرد که چرا برنامه تجارت سنتی را کنار می گذارد ، اما اگر مجبور باشم یکی دو پیشنهاد کنم ، احتمالاً به رقابت و هزینه برمی گردد.

به ما گفته می شود که گزینه تجارت سنتی در تاریخ 1 فوریه 2021 پایان می یابد. این شرکت گفت ، تمام معاملات در حال پردازش طبق برنامه ریزی پیش می روند. علاوه بر این ، Gazelle به طور معمول از طریق فروشگاه آنلاین خود به ارائه تلفن ها و تبلت های دست دوم ادامه می دهد.

برای اطمینان از استفاده از سایر امتیازات قبل از 31 ژانویه ، مستقیماً با کسانی که جوایز موجود را دارند تماس خواهیم گرفت.

کیوسک های ecoATM Gazelle پول تجارت فوری را ارائه می دهند و در بیش از 4000 مکان در ایالات متحده نصب می شوند. جستجوی سریع کد پستی می تواند به شما در یافتن نزدیکترین غرفه کمک کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=MbWTDIuDLnU

در سال های اخیر ، صنعت گوشی های هوشمند دست دوم منفجر شده است. بسیاری از ارائه دهندگان و تولیدکنندگان شبکه بی سیم در حال حاضر دستگاه های مورد استفاده را در ازای اعتبار خریدهای جدید می پذیرند. حتی می توانید با توجه به کسری از هزینه ای که برای سخت افزار جدید می پردازید ، تجهیزات به روزرسانی شده رسمی را از شرکت هایی مانند اپل دریافت کنید.

همچنین احتمالاً برای Gazelle بسیار ارزان تر است که به جای استخدام کارکنان اضافی برای مدیریت سرویس مبتنی بر نامه ، در کیوسک های تجاری کار کند. من همچنین گمان می کنم که غزال می تواند با ارائه پول کمتری از طریق کیوسک ها کنار بیاید ، زیرا پرداخت فوری است.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme