عینک های هوشمند نسل دوم Echo Frames آمازون در تاریخ 10 دسامبر با قیمت 250 دلار وارد بازار می شوند

[ad_1]

با نامه: عینک های هوشمند کمی مشکل داشته و برای هر شرکتی سخت توانسته است خود را در این بخش از بازار مستقر کند (به هر حال خارج از استفاده از جایگاه های شرکتی). با این حال ، آمازون با نسل دوم عینک های هوشمند Echo Frames خود یک شکاف دیگر را تجربه می کند ، یک عینک که از قدرت الکسا برای بهبود زندگی روزمره شما استفاده می کند.

این عینک ها در تاریخ 10 دسامبر سال 2020 (همان روزی که Cyberpunk 2077 عرضه می شود) منتشر می شوند ، اما اگر فقط صبر نکنید پول خود را به آمازون بریزید ، اکنون برای پیش سفارش نیز موجود است. قبل از انجام این کار ، بیایید به جزئیات بپردازیم.

اول از همه ، همانطور که گفتیم ، جدیدترین قاب های اکو الکسا را ​​در خود دارند. به لطف میکروفون های داخلی آنها ، این بدان معناست که شما می توانید از دستیار مجازی بخواهید تقریباً هر کاری را که می توانید از طریق تلفن هوشمند با Echo Dot یا Alexa از او بخواهید انجام دهد. این برنامه می تواند برای شما تماس بگیرد ، پادکست راه اندازی کند ، آخرین اخبار را به شما ارائه دهد یا به شما امکان کنترل از راه دور خانه هوشمند خود را بدهد.

صدای الکسا از طریق یک سیستم صوتی “گوش باز” به شما تحویل داده می شود که هدف آن “به حداقل رساندن” آنچه دیگران می توانند با ارسال مستقیم صدا به گوش شما بشنوند ، است. نشت صدا احتمالاً اجتناب ناپذیر است ، اما سپس آمازون این دستگاه ها را به عنوان راهی برای گوش دادن و پخش آهنگهای مورد علاقه شما در حال حرکت راه اندازی نمی کند (اگرچه این یک مورد استفاده جزئی است).

درعوض ، آنها به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران راهی برای دستیابی به تقریباً هر اطلاعاتی که ممکن است در هر زمان و با حداقل دردسر داشته باشند ، می دهند. و با ادغام الکسا ، آنها احتمالاً به اندازه کافی به این هدف می رسند. اما برای بیشتر افراد ، این عینک ها کمی غیرضروری به نظر می رسند.

با این وجود ، فیلم ضد آب است و می توانید بیش از دو ساعت عمر باتری را برای تماس های صوتی ، تعاملات الکسا و پخش رسانه ها داشته باشید. تا حدی گیج کننده ، آمازون همچنین قول می دهد “4 ساعت گوش دادن مداوم” با شارژ کامل ، بنابراین ما مطمئن نیستیم که کدام عدد در اینجا دقیق تر است. شاید نمایش داده شد چک و تماس های صوتی در حال مصرف باتری بیشتر؟ ما فرض می کنیم که فقط کاربران نهایی و بازرسان اطلاع خواهند داشت.

راستش، هیچ چیز وجود دارد که باید در مورد چارچوب گویند. آنها بسیار سبک وزن هستند ، باید با “بیشتر” لنزهای نسخه ای متناسب باشند و یک دستیار هوشمند داخلی دارند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مایل است قسمت قابل توجهی از این هزینه را صرف کند تا مجبور نشوید تلفن خود را بیرون بیاورید تا با AI آمازون صحبت کنید ، شاید Echo Frames خرید مناسبی برای شما باشد. اگر چنین است ، در صورت تمایل زودهنگام با 250 دلار سفارش خود را ثبت کنید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme