[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ رکورد گرانترین بازی ویدیویی فروخته شده بار دیگر شکسته شد. همانطور که در مورد رکورددار قبلی اتفاق افتاد ، عنوان مورد نظر عنوان Mario برای Nintendo Entertainment System است ، اگرچه Super Mario Bros.3 بود که با قیمت 156000 دلار فروخته شد و یک نسخه از Super Mario Bros. که با 114 دلار فروخته شد را شکست داد. 000 در ماه جولای.

حراج های Heritage می نویسد که پیشنهاد اولیه یک بازی مهر و موم شده از سال 1990 ، 62،500 دلار بوده است که بلافاصله آن را با قیمت نهایی بالایی عرضه می کند. بیست شرکت کننده در این مسابقه شرکت کردند و مبلغ نهایی را به رکورد 156000 دلار رساندند و رئیس فعلی قبلی را 42000 دلار شکست دادند.

عوامل متعددی وجود دارد که این نسخه را بسیار ارزشمند می کند. برای مبتدیان ، طراحی جعبه بسیار نادر است زیرا کلمه “Bros.” در سمت چپ ظاهر می شود ، کمی دستکش سفید ماریو را می پوشاند. این کلمه در نسخه های بعدی به مرکز منتقل شد. با این حال ، The Verge خاطرنشان کرد که بازی دیگری با همین پوشش در ماه جولای با قیمت 38400 دلار بسیار پایین فروخته شد.

دلیل اصلی Super Mario Bros. 3 برای آوردن چنین قیمت بالایی احتمالاً شرایط او است. این بازی دارای امتیاز Wata 9.2 A + است که کیفیت جعبه و چاپ را ارزیابی می کند. مهر و موم 30 ساله در شرایط استثنایی توصیف شده است ، با “چند نقص کوچک که خیلی حواس پرت کننده نیستند”. ممکن است خراش های جزئی یا زخم های کوچک دیگری وجود داشته باشد ، اما سوراخ وجود نداشته باشد. “

رکورد دیگری در حراج جمعه شکسته شد: گرانترین بازی پوکمون که تاکنون فروخته شده است. یک نسخه مهر و موم شده از Pokémon Red 84000 دلار درآمد داشت. دارای درجه واتای 9.8 A ++ بود که کیفیت چاپ خود را “جدید” ارزیابی کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir