عنوان دیگر Super Mario NES گرانترین بازی ویدیویی در جهان می شود

[ad_1]

چه اتفاقی افتاده؟ رکورد گرانترین بازی ویدیویی فروخته شده بار دیگر شکسته شد. همانطور که در مورد رکورددار قبلی اتفاق افتاد ، عنوان مورد نظر عنوان Mario برای Nintendo Entertainment System است ، اگرچه Super Mario Bros.3 بود که با قیمت 156000 دلار فروخته شد و یک نسخه از Super Mario Bros. که با 114 دلار فروخته شد را شکست داد. 000 در ماه جولای.

حراج های Heritage می نویسد که پیشنهاد اولیه یک بازی مهر و موم شده از سال 1990 ، 62،500 دلار بوده است که بلافاصله آن را با قیمت نهایی بالایی عرضه می کند. بیست شرکت کننده در این مسابقه شرکت کردند و مبلغ نهایی را به رکورد 156000 دلار رساندند و رئیس فعلی قبلی را 42000 دلار شکست دادند.

عوامل متعددی وجود دارد که این نسخه را بسیار ارزشمند می کند. برای مبتدیان ، طراحی جعبه بسیار نادر است زیرا کلمه “Bros.” در سمت چپ ظاهر می شود ، کمی دستکش سفید ماریو را می پوشاند. این کلمه در نسخه های بعدی به مرکز منتقل شد. با این حال ، The Verge خاطرنشان کرد که بازی دیگری با همین پوشش در ماه جولای با قیمت 38400 دلار بسیار پایین فروخته شد.

دلیل اصلی Super Mario Bros. 3 برای آوردن چنین قیمت بالایی احتمالاً شرایط او است. این بازی دارای امتیاز Wata 9.2 A + است که کیفیت جعبه و چاپ را ارزیابی می کند. مهر و موم 30 ساله در شرایط استثنایی توصیف شده است ، با “چند نقص کوچک که خیلی حواس پرت کننده نیستند”. ممکن است خراش های جزئی یا زخم های کوچک دیگری وجود داشته باشد ، اما سوراخ وجود نداشته باشد. “

رکورد دیگری در حراج جمعه شکسته شد: گرانترین بازی پوکمون که تاکنون فروخته شده است. یک نسخه مهر و موم شده از Pokémon Red 84000 دلار درآمد داشت. دارای درجه واتای 9.8 A ++ بود که کیفیت چاپ خود را “جدید” ارزیابی کرد.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme