[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: واقعیت مجازی همانطور که می دانیم مدتی است وجود دارد ، اما اخیراً مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار گرفته است. طبق گزارش جدید ، اپل سال آینده با هدفون های VR با فن داخلی و پشتیبانی از دارندگان لنزهای طبی به این مهمانی می پیوندد.

با تشکر از بازی هایی مانند Half-Life: Alyx و هدفون های سطح بالا ، از جمله Valve Index عالی ، اکنون شاهد هستیم که VR به پتانسیل خود می رسد. هنوز راهی وجود دارد ، اما محبوبیت آن ممکن است پس از راه اندازی سال آینده اپل دستگاهی متمرکز بر VR و به دنبال آن دستگاه AR در سال 2023 افزایش یابد.

طبق گفته بلومبرگ ، اپل با دو هدفون کار می کند. اولین آنها یک کیت VR با قابلیت AR خواهد بود. این طرح شامل نمایشگرهایی با وضوح بالاتر از رقبای فعلی است. شاخص دریچه ، برای مرجع ، دارای یک صفحه LCD 1440 × 1600 برای هر چشم برای رزولوشن کل ترکیبی 2880 x 1600 است.

هدست VR با نام رمز N301 با تراشه هایی بهتر از پردازنده های تحسین شده M1 اپل آزمایش شده است که به نظر وسوسه انگیز است. این یک دستگاه مستقل است ، بنابراین نیازی به سخت افزار برق اضافی ندارید.

کسانی که متوجه می شوند هدفون های VR مانند آموزش باعث تعریق آنها می شود خوشحال خواهند شد که می دانند پیشنهادات اپل ممکن است راه حل مناسبی داشته باشد: یک فن یکپارچه برای خنک نگه داشتن مصرف کنندگان.

یکی از ابتکاری ترین ویژگی های طراحی هدفون ، توانایی پذیرش لنزهای سفارشی روی صفحه است. بیشتر دستگاه های VR پوشیدنی بین صورت کاربر و نمایشگر عینک فاصله دارند ، اما اگر لنزها همانطور که در نظر گرفته شده کار می کنند ، می توان این فاصله را برطرف کرد. اپل هنوز در حال بررسی دقیق چگونگی اجرای این امر و اینکه آیا با قوانین نظارتی روبرو خواهد شد یا خیر.

اپل برای سبک تر ساختن هدفون قصد دارد از نمای بیرونی پارچه ای استفاده کند. همچنین گفته می شود دستگاه گرانتر از رقبا است – احتمالاً بیش از 1000 دلار – و افراد داخلی معتقدند که این شرکت فقط می تواند روزانه یک گوشی در فروشگاه بفروشد.

هدفون VR بیشتر محصولی است که توسعه دهندگان و کاربران را برای عینک AR اپل با نام رمز N421 که ممکن است در سال 2023 معرفی شود آماده می کند.

گزارش های اپل در زمینه تولید هدست های VR به سال 2016 برمی گردد. در سال 2019 ، شنیدیم که کوپرتینو روی دو هدفون منتشر شده در سال های 2022 و 2023 کار می کند. گزارش بلومبرگ با این تاریخ ها رتبه بندی می کند ، بنابراین سال آینده اپل بیشترین خواهد بود -بالاخره می تواند وارد بازار واقعیت مجازی شود.

اعتبار تصویر بنر: نیم امتیاز

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر