[ad_1]

Facepalm: با توجه به تقاضای باورنکردنی پلی استیشن 5 ، ما شک داشتیم که با انتشار کنسول PS2 با مضمون PS2 در هفته گذشته مشکلی پیش آمده باشد ، اما نه تا این حد. فروشنده شخص ثالث پس از دریافت “تهدیدهای قابل اعتماد برای ایمنی خود” به کارمندان شرکت ، کلیه سفارشات خود را لغو کرد.

دستگاه های شخصی PlayStation 5 که از پرفروش ترین کنسول تمام دوران الهام می گیرند ، جمعه گذشته به فروش رسید. فقط 304 تولید شده است – اشاره به تاریخ عرضه PlayStation 2 در 4 مارس 2000 – و با بیش از 54000 نفر در “لیست انتظار” ، به دست آوردن یک بازی به سختی خرید یک PlayStation 5 واقعی به نظر می رسد.

این دستگاه با قیمت 650 دلار (دیجیتال) / 750 دلار (استاندارد) به فروش می رسد و انتظار می رود در اواخر بهار 2021 تحویل داده شود ، همه کنسول ها در عرض چند دقیقه به فروش رسید و جای تعجب نیست و بهمن گیمرهای بی حوصله سایت را با مشکل روبرو کرد. در پردازش سفارشات ، از جمله اعلان های مربوط به افرادی که برای یکی از کنسول ها هزینه دریافت می شوند ، بدون دریافت تأیید خرید آن ، مشکلی وجود داشت.

به نظر می رسد این وضعیت خشم برخی از مشتریان را به دنبال داشته و منجر به تهدید کارکنان شده است. این شرکت گفت: “ما این تهدیدها را جدی می گیریم و در نتیجه جلو نمی رویم. کلیه سفارشات با بازپرداخت کامل لغو می شوند.” برخی از افراد می گویند که هنوز پول خود را پس می گیرند ، اگرچه SUP3R5 گفت بهبودی در “چند روز آینده” اتفاق می افتد.

“هدف ما این بود که روشی سرگرم کننده برای جشن دلتنگی مشترک باشیم. همانطور که مشخص شد ، افرادی هستند که مایلند وارد عمل شوند. اگر برای ما امتحان دوباره امتحان کنیم ، این کار را خواهیم کرد. در حال حاضر ، لطفا در امان باشید.” از شرکت نوشت.

The Video Games Chronicle گزارش داده است که ، همانند نسخه های اصلی PS5 ، Xbox Series X ، RTX 3000 و غیره ، پیش سفارش های PS5 به سبک Retro با قیمت هزار دلار در eBay ظاهر می شوند. آنها از آن زمان حذف شده اند ، بنابراین حداقل اخبار خوبی از همه اینها وجود دارد.

Furor مشاهده کرده است که SUP3R5 حساب توییتر خود را پاک کرده است و وب سایت چیزی بیش از ثبت ایمیل ندارد تا افراد بتوانند هنگام راه اندازی مجدد کنسول ها مطلع شوند. در جهانی که عرضه محصولات می تواند به سطوح فاجعه باری برسد ، این یکی با بدترین شرایط در آنجا بود.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir