[ad_1]

تصویر بزرگ: iPod اپل پس از بازگشت استیو جابز چند سال قبل به استقرار کشتی در کوپرتینو کمک کرد. پخش کننده رسانه ای قابل حمل قابل توجهی بود ، اما در نهایت با موفقیت بزرگ آیفون تحت الشعاع قرار خواهد گرفت. به نظر می رسد که اگر بخواهید برای اصلاح آن وقت بگذارید ، iPod در حال پیر شدن هنوز هم پتانسیل زیادی دارد.

YouTuber Guy Dupont جزئیات این iPod Classic 2004 را برای بهبود آن بیان کرده است. هدف اصلی سازگاری آن با Spotify بود ، به این معنی که برای مکالمه با سرویس به Wi-Fi نیاز داشت. مدیر همچنین صدای بلوتوث را اضافه کرد تا دستگاه به یک بلندگوی بی سیم یا هدفون منتقل شود – به راحتی ، با توجه به اینکه جک هدفون از قبل غیرفعال شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZxdhG1OhVng

در همین حال ، کلید قفل تغییر یافته است تا به عنوان یک سوئیچ برق کار کند ، و صفحه نمایش تک رنگ با یک صفحه نمایش تمام رنگی جایگزین شده است. iPod اکنون حتی دارای بازخورد لمسی است و صدای چرخ کلیک را به عنوان شاخصی که واقعاً با چرخ هدایت می کنید ، جایگزین می کند.

علاوه بر این ، دوپونت برای جبران افزایش مصرف برق ، یک باتری بزرگتر اضافه کرد.

خرابی کامل در صفحه پروژه Dupont Hackaday.io موجود است ، اما برای اینکه بتوانید در مورد کار شخصی سازی شده در اینجا انجام دهید ، تنها سخت افزار اصلی iPod که مجدداً استفاده شده است ، شاسی و چرخ محکم است. همانطور که حدس زده اید ، Raspberry Pi در حال حاضر این نمایشگاه را اجرا می کند – یک مدل Ze Ze W 10 دلاری ، به طور دقیق.

یک ویژگی TechSpot پیدا شده است که در آن چیزهای هوشمند ، سرگرم کننده یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر