شخصی نمونه مهندسی Intel i7-11700K را که به نام Rocket Lake نیز شناخته می شود ، سرقت و بازرسی کرد

[ad_1]

چیزی که منتظر باشید: 11700K ممکن است مشابه پرچمداران فعلی کار کند یا اگر اینتل قبل از عرضه آن را ارتقا دهد ، عملکرد بهتری داشته باشد. ما معمولاً پردازنده های بررسی قبل از تحریم را توجیه نمی کنیم ، زیرا این برای سایر نشریات منصفانه نیست ، اما وقتی صحبت از انتقام می شود بسیار خنده دار است. علاوه بر این ، آنچه برخی از این اعداد ، به ویژه آزمایش های کشش انرژی و دما نشان می دهد ، این است که نمونه مهندسی آن تنها بخشی از آنچه پردازنده نهایی را ارائه می دهد ، نشان می دهد.

چهار سال پیش ، اینتل فروشگاهی را در رومانی تعطیل کرد. lab501 ، یک نشریه فنی محلی می گوید ، آنها همچنان به فروش پردازنده های خود در آنجا ادامه می دهند ، اما بدون دفتر محلی ، حمایت رسانه ای آنها رقت انگیز است. از 21 پردازنده اینتل که آزمایشگاه 501 از زمان باقی ماندن در پس زمینه بررسی کرده است ، 5 مورد از دفتر اینتل در انگلستان است (همه پس از رفع تحریم بررسی وارد می شوند) و 12 مورد از دوستان این صنعت هستند. بیشتر از منابع صنعتی ناشناس است.

این سه تراشه ، 8700K ، 8600K و 10980XE ، برخی از مشکلات را برای اینتل به وجود آورده است. پس از اینکه آزمایشگاه lab501 دریافت نمونه های بررسی از اینتل را متوقف کرد ، تحت تحریم بررسی قرار گرفتند. وقتی تراشه هایی که آنها مرور کردند توسط دوستان صنعتشان ارائه شد ، آنها به دلیل دوستانشان تحریم را رعایت کردند. اما وقتی تراشه ها بدون اجازه اینتل وارد شدند ، مدتی پیش بررسی های خود را منتشر کردند – این باعث ناامیدی اینتل شد.

قبل از رونمایی رسمی پردازنده ، lab501 اکنون یک نمونه مهندسی 11700K را آزمایش کرده است. البته چیز زیادی برای فاش کردن اینتل باقی نمانده است. این رایج است که پردازنده دارای 8 هسته و 16 رشته است ، از یک نوع معماری Cypress Cove استفاده می کند و دارای سرعت کلاک 5 گیگاهرتز است. اما بحث و جدال شدیدی در مورد عملکرد پردازنده وجود داشت.

از یک طرف ، همان پیکربندی هسته / نخ را با 10700K قبلی و ساعتهای مشابه دارد. از طرف دیگر ، باید از مزیت IPC (دستورالعمل ساعت) نسبت به مدل قبلی خود برخوردار باشد ، اما این ممکن است به دلیل بهره وری انرژی باشد. هنگام آزمایش lab501 ، مشخص شد که به طور متوسط ​​، همه چیز تقریباً مطابق انتظار شما متعادل است.

سلف نتایج آزمایش: نمونه های مهندسی و نمونه های رهاسازی نهایی از بسیاری جهات از نظر فیزیکی متفاوت هستند ، بنابراین این نتایج نشان دهنده عملکرد نهایی نیستند. تجدید نظر در آینده میکروکد و به روزرسانی BIOS نیز عملکرد را تغییر می دهد.

اما بدون سر و صدا بیشتر:

در آزمایش های چند هسته ای مصنوعی ، 11700K عملکرد بهتری نسبت به مدل قبلی خود داشت اما همانطور که انتظار می رفت از 10 هسته 10900K نیز بدتر بود. در آزمایش تک هسته ای مصنوعی ، به طور معمول از تمام پردازنده های قبلی اینتل بهتر عمل می کند تا تقریباً با آخرین پردازنده های AMD مطابقت داشته باشد.

این بازی ها عملکرد مشابه سایر پردازنده های برجسته مانند 10900K و 5950X دارند. عملکرد آن بسیار متفاوت از سایر پردازنده ها بود – غالباً دارای حداقل نرخ فریم به طرز عجیبی کم یا زیاد ، و در بعضی از بازی ها به طور غیرمنتظره ای دست و پنجه نرم می کرد. شاید توضیح داده شود ، زیرا این دوباره یک آزمون مهندسی است. به طور کلی ، بهتر یا بدتر نبود.

به طور خلاصه ، 11700K ممکن است مشابه پرچمداران فعلی کار کند ، یا اگر اینتل قبل از عرضه آن را اصلاح کند ، عملکرد بهتری دارد … اعتراف می کنم این یک نتیجه هیجان انگیز نیست ، اما انتظار شما چیست؟

تست های قدرت و دما ثابت می کند که این پردازنده چقدر ناتمام است: تحت Prime95 ، همزمان با خنک بودن شش ضلعی ، یک پردازنده هشت هسته ای به طور همزمان مقدار بی سابقه ای مصرف می کند. به نظر می رسد این نشان می دهد که BIOS و جدول ساعت بیش از حد محافظه کارانه نوشته شده اند (به عبارت دیگر ، ممکن است ساعت بالاتر باشد).

اساساً ، ما چیزی یاد نگرفته ایم جز این که داوران دوست ندارند لعنتی شوند. برای بررسی ما ، که شامل داده های دقیق و نتایج معنی دار است ، با ما همراه باشید.

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme