[ad_1]

به اختصار: گزارش ها از ژاپن نشان می دهد که سونی تمام مدل ها را به جز یک PS4 در کشور خود متوقف کرده است. هیچ نشانی از زمان کسر آخرین کنسول بازی در مناطق غربی وجود ندارد. با این حال ، شروع باد در ژاپن برای سونی سنتی است.

وبلاگ بازی ژاپنی Game Watch گزارش می دهد که Sony Interactive Entertainment اعلام کرده است که تولید بیشتر مدل های پلی استیشن 4 به پایان رسیده است و تولید PS4 را از سری CUH-2000 کاهش داده است. همچنین این باعث قطع تمام مزایای PS4 در سری CUH-7000 شد. تنها طرحی که در تولید باقی خواهد ماند مدل PS4 Slim Jet Black 500 GB است.

این حرکت با توجه به طول عمر کنسول های قبلی تا حدودی تعجب آور است. PlayStation 4 هفت سال است که در دسترس است و PS4 Pro بهبود یافته فقط چهار سال پیش راه اندازی شده است. برای مقایسه ، پلی استیشن 3 11 سال عمر می کند ، در حالی که PS2 تقریبا 13 سال در تولید باقی مانده است.

می توان با راه اندازی موفقیت آمیز پلی استیشن 5 آن را رد کرد ، اما این در گذشته اهمیتی نداشته است. سونی PS3 را در سال 2017 بازنشسته کرد – چهار سال پس از انتشار PS4. این پلی استیشن 2 را تا سال 2013 (2012 در ژاپن) متوقف کرد ، همان سال PS4 برای اولین بار شروع به کار کرد. اما اکنون اوضاع فرق کرده است.

اول ، سطح تولید کنونی پلی استیشن 5 مطابق با تقاضا نیست. سونی قصد دارد خطوط مونتاژ منتشر شده را به تولید PS5 اختصاص دهد. هفته گذشته نشت اطلاعات از طرف خودی ها نشان داد که سونی در سال 2021 تولید خود را افزایش می دهد. اکنون خروج PS4 باید به تسهیل این هدف کمک کند.

ثانیاً ، نسل های قبلی مجبور نبودند با سطح تقاضای کاذبی که ما با پوست سرها تجربه می کردیم مقابله کنند. محصولات اسکالپینگ با تقاضای زیاد در سالهای اخیر رایج شده است. ابزارهای پیشرفته به پوست سرها این امکان را می دهد که صف های آنلاین راحت تر از همیشه کاهش یابد و بات نت ها می توانند همه موجودی خود را خیلی سریع خریداری کنند.

سرانجام ، سونی احتمالاً از همان ابتدا انتقال سریع PS4 Pro به کنسول بعدی خود را برنامه ریزی کرده است. Pro دارای 399 دلار MSPR دلار دیجیتال پلی استیشن 5 است. بنابراین متوقف کردن آن اکنون که سیستم قوی تری با همان قیمت وجود دارد منطقی است.

اعتبار تصویر: جورج لانگ

[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر