سونی از هواپیمای بدون سرنشین Airpeak رونمایی کرده و تصاویر هوایی Vision-S Concept EV را که در حال آزمایش است نشان می دهد


به اختصار: سونی چند ماه پیش ورود خود را به بازار هواپیماهای بدون سرنشین Airpeak اذیت کرد و اکنون در CES این هفته اولین نگاه اجمالی به مدل چهار روتور خود را ارائه داده است. این شرکت قصد دارد پهپاد جدید Airpeak را از بهار به بازار عرضه کند و هدف آن کارگردانان حرفه ای و تولیدکنندگان محتوا است.

هنوز جزئیات حیاتی درباره پهپاد آینده سونی ، از جمله قیمت و مشخصات آن وجود دارد. با این حال ، به نظر می رسد که این یک کیت گران قیمت و گران قیمت باشد ، با توجه به اینکه سونی این هواپیمای بدون سرنشین را در اطراف سری آلفا خود بدون دوربین SLR طراحی کرده است.

علاقه مندان به هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است Airpeak را دور از دسترس خود پیدا کنند ، اما می تواند محبوبیت زیادی بین کارگردانان ، فیلمبرداران و عکاسان باتجربه ای داشته باشد که قبلاً در اکوسیستم سونی سرمایه گذاری کرده اند. این شرکت می گوید این کوچکترین هواپیمای بدون سرنشین است که توانایی حمل دوربین آلفا را در محموله خود دارد و به لطف فناوری تثبیت پرواز و تثبیت کننده تصویر Airpeak ، باید تصاویر هوایی با فریم کامل را با کیفیت بالا امکان پذیر کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=o_XWbHuwsfw

سونی همچنین یک ویدیو از پشت صحنه هواپیمای بدون سرنشین در حال تعقیب نمونه اولیه Vision-S EV خود را هنگام رانندگی آزمایشی در اتریش به اشتراک گذاشت ، جایی که چندین ویژگی برجسته Airpeak مانند طراحی کوادکوپتر ، دوربین های متعدد و سنسورهای داخلی و پسوندهای دنده فرود موتور مشاهده می شود.

حتما بخوانید:
تفاوت انواع کاشی و سرامیک و شرایط نصب آنها - اخبار رسمی

اگرچه سونی در صنعت هواپیماهای بدون سرنشین با مدل پیشرفته ای که به فیلم سازان و سازندگان حرفه ای محتوایی خدمت می کند ، شروع به کار کرد ، اما با توجه به اینکه DJI ، رهبر فعلی بازار هواپیماهای بدون سرنشین تجاری ، می تواند در سخت افزار مصرف کننده گسترش یابد. لیست افراد آمریکایی اخیراً در میان جنگ تجاری ایالات متحده و چین اضافه شده است.


منبع: tanha-news.ir