سهام GameStop در حال رسیدن به بالاترین رکورد است زیرا گروه Reddit باعث هرج و مرج می شود

[ad_1]

سیب زمینی داغ: سهام گیم استاپ روز جمعه جهش کرد که صندوق های هجینگ با کاهش قیمت سهام روبرو شدند و تلاش کردند بازار را “کوتاه” کنند. گروهی از حسابرسان اشتیاق سهام را افزایش داده و معامله گران را مجبور کردند که به دلیل ترس از دست دادن سهام ، سهام را به سرعت پس بگیرند و منجر به افزایش عظیم 69 درصدی قیمت سهام فقط در یک روز شود.

سهام خرده فروش بازی های ویدیویی GameStop روز جمعه نزدیک به 70 درصد افزایش یافت و منجر به توقف معاملات شد. جهش قیمت در ارزش بازار این شرکت تا حدی ناشی از گروهی از معامله گران روزانه subreddit r / wallstreetbets است که منجر به مشاجره واسطه های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در سهام گران شد.

قیمت سهام طی سال گذشته پس از انتصاب جدیدترین عضو هیئت مدیره GameStop ، ریان کوهن ، بنیانگذار Chewy ، بیش از 250 درصد افزایش یافته است.

صندوق پرچین Citron Research قصد داشت سهام GameStop را پس از انتصاب کوهن کاهش دهد و انتظار داشت قیمت سهام سقوط کند ، اما معامله گران Reddit به سرعت منجر به اصطلاح “انقباض کوتاه” شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=epb98OcFLZE

برای طرفداران The Big Short دشوار است که با مارگو رابی ، که استراتژی های سرمایه گذاری بازار را از حمام حباب دار با یک لیوان شامپاین رد می کند ، رقابت کنند ، اما تلاش های شجاعانه ای در اینجا وجود دارد.

وقتی معامله گران احساس می کنند سهام یک شرکت سقوط می کند ، می توانند با وام گرفتن سهام از سایر سرمایه گذاران و فروش آن با قیمت بالا ، بازار را “کوتاه” کنند. وقتی سهام سقوط کرد ، آنها آن را برای سود پس می گیرند. شرکتهای دیگر معمولاً این روند را مشاهده می کنند و از این الگو پیروی می کنند. با این حال ، فعالیت های این گروه مشتاق Reddit منجر به روند صعودی سهام شد که باعث شد این افراد کوتاه مدت برای جبران ضرر و زیان خود ، سهام خود را به سرعت خریداری کنند و این اغلب به ضرر رقبا بود.

به زودی ، سهام GameStop 76.76 دلار قیمت گذاری شد که از 20 دلار در 12 ژانویه رشد چشمگیری داشته است.

مقاله بلومبرگ GameStop را فعال ترین و کوتاهترین سهام موجود در بازار می داند. بازار سهام به دلیل نوسانات زیاد در روز جمعه ، که 69 درصد رشد کرد ، معاملات در GameStop را مسدود کرد ، اگرچه از آن زمان دوباره آغاز شده است.

هنگامی که معاملات در روز جمعه متوقف شد ، سهام GameStop طی 24 ساعت بیش از 50٪ افزایش یافت و به ارزش بازار 4.5 میلیارد دلار رسید.

سیترون در پاسخ به فعالیت اخیر هشدار به سرمایه گذاران سهام گفت که به زودی به 20 دلار باز خواهد گشت با نوشتن در توییتر که “خریداران در این سطح شاخه های اصلی این بازی پوکر هستند.”[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme