سهام مسکن جدید 2 میلیارد دلاری آمازون 20000 خانه مقرون به صرفه “ایجاد یا نگهداری” می کند


با نامه: آمازون شرکتی است که تقریباً از هر صنعت برخوردار است ، اما به دنبال افزودن صنعت دیگری به املاک و مستغلات است. با کمک مهربانانه صندوق سرمایه گذاری مسکن جدید ، آمازون 2 میلیارد دلار “پروژه مسکن فراگیر” ایجاد خواهد کرد که هم مقرون به صرفه و هم مناسب (نزدیک به خدمات محلی) برای ساکنان خواهد بود.

آمازون می گوید پول و مسکن مورد نیاز خانواده ها و افراد با درآمد متوسط ​​تا کم در سه مکان اصلی سود می برد: منطقه Puget Sound در واشنگتن و آرلینگتون ، ویرجینیا و نشویل ، تنسی.

آمازون همه این جوامع را “خانه” می داند و بنابراین احساس مسئولیت در قبال آنها می کند. در بیانیه این شرکت آمده است: “این صندوق مسکن 2 میلیارد دلاری جدید 20000 خانه مقرون به صرفه در هر سه منطقه دفتر مرکزی ما – آرلینگتون ، پودج صدا و نشویل ایجاد یا حفظ خواهد کرد.” “این همچنین به خانواده های محلی کمک می کند تا در عین ایجاد جوامع قوی و فراگیر ، به ثبات طولانی مدت دست یابند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=Y-mde4iMmN0

در مورد بخشی از پول صندوق سرمایه گذاری مسکن در حال حاضر صحبت شده است. آمازون قصد دارد وام و کمک هزینه ای به ارزش حدود 380 میلیون دلار برای حفاظت از مسکن در واشنگتن دی سی ارائه دهد و 185 میلیون دلار دیگر به اداره مسکن کینگ کانتی اختصاص می یابد.

تمام سازمانهایی که آمازون در نهایت به آنها پول توزیع می کند ، استراتژیهای مختلفی برای استفاده از آنها خواهند داشت. به عنوان مثال WHC از این پول برای نگه داشتن خانه های موجود برای اطمینان از مقرون به صرفه ماندن آنها استفاده خواهد کرد ، در حالی که KCHA از آنها برای تکمیل “بودجه برای خرید 470 خانه تازه خریداری شده با قیمت های مقرون به صرفه” استفاده خواهد کرد.

حتما بخوانید:
یو پی اس صنعتی چیست؟

شما خواه تسلط بر فناوری جهانی آمازون باشید یا نه ، این شرکت هر از چندگاهی از جعبه های عمیق خود استفاده می کند. ما خوشحالیم که این اتفاق دوباره در اینجا رخ می دهد.


منبع: tanha-news.ir