[ad_1]

با نامه: شگفت آور است که فناوری مدیریت خود در دهه اخیر چقدر پیشرفت کرده است. برای اینکه تصوری از وسایل نقلیه امروزی داشته باشید ، فیلم فوق را مشاهده کنید از تسلا مدل 3 ، مجهز به عملکرد این شرکت برای خودگردانی کامل (FSD) ، سفر تقریباً بدون هیچ گونه مداخله ای از سانفرانسیسکو به لس آنجلس را به پایان رساند. از انسان پشت فرمان.

علاقه مندان به فروشگاه Tesla Whole Mars Catalog (WMC) ویدئویی در مورد مدت زمان طی شده 380 مایل منتشر کرد که در مدت زمان 15 دقیقه فشرده می شود.

تنها مداخله آشکار هنگامی رخ داد که ماشین به لس آنجلس عبور کرد و تکه ای از آوار “پس از انحراف ماشین از جاده ناگهان بیرون آمد”. WMC می نویسد: “من نمی توانستم منتظر بمانم تا ببینم FSD از آن جلوگیری می کند یا نه ، و من باید مطمئن شوم که از روی خودم حرکت می کنم.” بعلاوه ، باتری کاملاً شارژ نشده بود ، بنابراین در طول سفر دو توقف شارژ وجود داشت.

همچنین لحظه ای پیش آمد که اتومبیل در هنگام حرکت به یک خط مجاور ، در اطراف خیابان مارکت در سانفرانسیسکو رفتار عجیبی داشت. WMC می نویسد در حالی که بیشتر افراد در این مرحله کنترل دستی را در دست می گیرند ، آنها با دقت مراقب هر گونه خطری هستند ، اما هرگز مداخله نمی کنند.

نسخه بتا محدود تسلا از FSD با ارائه ویژگی ها و خودمختاری بیشتر از Autopilot ، در ماه اکتبر راه اندازی شد. او می تواند در مناطق خاصی مسیر را تغییر دهد ، پارک کند و به مالکان برود. ایلان ماسک ، بر اساس تجربه خود ، می گوید که FSD قادر به پیمایش مجموعه های پیچیده تقاطع ها و جاده های باریک است.

سناریوی دنیای مملو از اتومبیل هایی که تنها در حالی که روی صندلی های مسافران نشسته و تلویزیون می بینند رانندگی می کنند ، هنوز مسافت زیادی فاصله دارد ، اما توانایی رانندگی صدها مایل بین شهرها گام بزرگی به سوی آینده خودگردانی است.[ad_2]

منبع: tanha-news.ir

ایندکسر